sylwester w macias-garage

właśnie dziś dowiedziałem się, że robię sylwka. grono kilkuosobowe, ale jeśli któryś z Waszmości zaszczyciłby mnie swoję obecnością, to zapraszam :piwko:

zapewniam nocleg dla pierwszych sześciu osób :sunglasses:

Beda jakieś atrakcje :question: Trzeba będzie chromowaną rurke zamontować w garage :v:

Ja z Anią będę na pewno :grinning: . Jak z małą jeszcze nie wiemy - wyjdzie w praniu .

Macias szykuj miodóweczkę :grinning: :v:

rurka jest z polerowanej kwasówki, a miodówka się przegryza :grin:
to co pisze się ktoś jeszcze :question: