właśnie dziś dowiedziałem się, że robię sylwka. grono kilkuosobowe, ale jeśli któryś z Waszmości zaszczyciłby mnie swoję obecnością, to zapraszam :piwko:
zapewniam nocleg dla pierwszych sześciu osób ![]()
właśnie dziś dowiedziałem się, że robię sylwka. grono kilkuosobowe, ale jeśli któryś z Waszmości zaszczyciłby mnie swoję obecnością, to zapraszam :piwko:
zapewniam nocleg dla pierwszych sześciu osób ![]()
Beda jakieś atrakcje
Trzeba będzie chromowaną rurke zamontować w garage ![]()
Ja z Anią będę na pewno
. Jak z małą jeszcze nie wiemy - wyjdzie w praniu .
Macias szykuj miodóweczkę
![]()
rurka jest z polerowanej kwasówki, a miodówka się przegryza ![]()
to co pisze się ktoś jeszcze ![]()