Witam,
Rozpoczynam akcję dopieszczania niedawno zakupionej 630CS z 1978 i w związku z brakami w aucie poszukuję:
zbiornik spryskiwacza (z pompką on jest chyba razem?)
silnik i napęd szyberdachu (ten z bagażnika) oraz linkę napędowa miedzy bagaznikiem a szybrem
osłonę szyberdachu - na suficie w kabinie, tą z tapicerką najlepiej beżową (kremową)
kabelek krótki z dwoma kostkami łączący skrzynke z bezpiecznikami pod maską z resztą instalacji
podciśnienie z gażnika - moje jest dziurawe
Osłony plastikowe od foteli przednich
szukam też chromów do zderzaka przedniego (sam zderzak mam ok więc wystarczą listwy chromowane) i zderzaka tylniego bo mój ma wgniot i boję sie go prostowac że zostaną ślady…
Ktoś - coś - by miał ? ![]()
Pozdrawiam
Arkadiusz