Ja proponuje poczekac z 2 dni albo najlepiej dogadac sie z kims z wydzialu komunikacji , i poczekac az minie 66 i czy tam 99
i wziasc sobie 06MM lub cos podobnego
dlatego właśnie mam 66MM ![]()
p.s.
a ponieważ u mnie zarejestrowany jest tylko jeden zabytek (nr 1A), więc zamin dojdzie do 6, to mam KUUUUUUUUUUPĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ czasu ![]()
bo nie wiem czy do 6M dożyję
…
jezeli idzie po koleii to jak wolne jednoczesnie sa 66 i 99?
idzie - nie idzie, po kolei - nie po kolei… czepiasz się ![]()