tablica..... czekam na pomoc :))

Ja proponuje poczekac z 2 dni albo najlepiej dogadac sie z kims z wydzialu komunikacji , i poczekac az minie 66 i czy tam 99 :wink: i wziasc sobie 06MM lub cos podobnego

dlatego właśnie mam 66MM :sunglasses:

p.s.
a ponieważ u mnie zarejestrowany jest tylko jeden zabytek (nr 1A), więc zamin dojdzie do 6, to mam KUUUUUUUUUUPĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ czasu :laughing:
bo nie wiem czy do 6M dożyję :face_with_rolling_eyes:

jezeli idzie po koleii to jak wolne jednoczesnie sa 66 i 99?

idzie - nie idzie, po kolei - nie po kolei… czepiasz się :grinning: