mam konflikt interesów
, ja chcę nr 99MM, a moja a. 66MM, co wy na to
![]()
pomożecie…
jedyne wyjście to 69MM ![]()
albo 96MM ![]()
myśle że lepiej 69 - wszyscy chyba wiemy o co chodzi. Jeśli to ma ci pomóc - to Bokej ma na swojej ZKO 66 AC (albo jakieś inne dwie literki )
![]()
właśnie padł argument, że 66 ma więcej wspólnego z “6” niż 99 ![]()
Moja jak ją kupowałem miała SCI 635 M (cieszyn).
“6”, 6 cylindrow… nie widze innej opcji niz 66, aczkolwiek jakos diabelnie sie kojarzy ![]()
Diabelnie? Mój koleś na e-32 ma szyld DW 666OK to jest diabelnie ![]()
Spoko szyldzik 666OK ------- czyli ok ![]()
referendum jest prawie jednoznaczne
, ale potrzebuję jeszce kilku argumentów słownych ![]()
powiedz ‘o, 99 swietna opcja, to rok ktory spedzilem z moja ex’ albo ‘swietnie, moja ex miala urodziny 9 wrzesnia, patrz jaki zbieg okolicznosci kochanie’ ![]()
bmw 6 co ma 6 cylindrow to dla mnie mocny argument ![]()
9 sekund do setki w automacie ![]()
dokładnie 99 jest ok. Mój brat urodził się 1969.09.09. Poza tym 9 to magiczna cyfra w okultyźmie:)
aha - mó ślub był 29.09 - cholera same 9 ![]()
“6” też
(szególnie 3 x 6
)
tylko 6 i nie może być inaczej.
9 może być cienkocienko 900.
A dlaczego nie 635 CSi, nie ma
![]()
nie da się
najwyżej może być 635CS ![]()
p.s.
poza tym jakbym tu zamieścił wszystkie możliwości, to forum okazałoby się za mało pojemne na tę ankietę ![]()
635CS jest najlepszym wyjściem,no chyba że imienna ja już mam koncepcję-ale to po remoncie ![]()
dzięki wszystkim za pomoc i sugestje…
blachy już są ![]()