tablica..... czekam na pomoc :))

mam konflikt interesów :confused: , ja chcę nr 99MM, a moja a. 66MM, co wy na to :question: :question:
pomożecie…

jedyne wyjście to 69MM :laughing:

albo 96MM :wink:

myśle że lepiej 69 - wszyscy chyba wiemy o co chodzi. Jeśli to ma ci pomóc - to Bokej ma na swojej ZKO 66 AC (albo jakieś inne dwie literki )
:sunglasses:

właśnie padł argument, że 66 ma więcej wspólnego z “6” niż 99 :wink:

Moja jak ją kupowałem miała SCI 635 M (cieszyn).

“6”, 6 cylindrow… nie widze innej opcji niz 66, aczkolwiek jakos diabelnie sie kojarzy :slightly_smiling_face:

Diabelnie? Mój koleś na e-32 ma szyld DW 666OK to jest diabelnie :grinning:

Spoko szyldzik 666OK ------- czyli ok :astonished:

referendum jest prawie jednoznaczne :confused: , ale potrzebuję jeszce kilku argumentów słownych :face_with_rolling_eyes:

powiedz ‘o, 99 swietna opcja, to rok ktory spedzilem z moja ex’ albo ‘swietnie, moja ex miala urodziny 9 wrzesnia, patrz jaki zbieg okolicznosci kochanie’ :grinning:

bmw 6 co ma 6 cylindrow to dla mnie mocny argument :slightly_smiling_face:

9 sekund do setki w automacie :laughing:

dokładnie 99 jest ok. Mój brat urodził się 1969.09.09. Poza tym 9 to magiczna cyfra w okultyźmie:)

aha - mó ślub był 29.09 - cholera same 9 :slightly_smiling_face:

“6” też :smiling_imp: (szególnie 3 x 6 :wink: )

tylko 6 i nie może być inaczej.
9 może być cienkocienko 900.

A dlaczego nie 635 CSi, nie ma :question: :question: :question:

nie da się :cry: najwyżej może być 635CS :face_with_rolling_eyes:

p.s.
poza tym jakbym tu zamieścił wszystkie możliwości, to forum okazałoby się za mało pojemne na tę ankietę :wink:

635CS jest najlepszym wyjściem,no chyba że imienna ja już mam koncepcję-ale to po remoncie :sunglasses:

dzięki wszystkim za pomoc i sugestje… :sunglasses: blachy już są :smiling_imp: