Takie małe pytanko

Pytanie wogóle nie będzie samochodowe :wink:

Wczoraj tak sobie myślałem o muzyce. Jest ona moją pasją i stwierdziłeł m.in, że chyba dość dużo jej słucham.

I teraz pytanko jak często i jak długo słuchacie muzyki? :laughing:

ahh ankietkę dodałem korzystam z tych dobrodziejstw :slightly_smiling_face:

Prawdziwy Hyde parkowy temat :grinning:
Ja słucham też dużo, w samochodzie, zwłaszcza rock z okresy, nie ma to jak jechać autem z lat 80 tych i słychać Led Zeppelin czy Pink Floyd :sunglasses:
Teraz przy kompie trochę młodszą muzę, tzn Pidżamę Porno :grinning:

no tak, faktycznie mało samochodowe pytanie :grinning: Generalnie rzecz biorąc to około 10 godzin dziennie :grinning: przed wyjściem do pracy pół godziny, w pracy 8-9 godzin i w drodze z pracy. Jeszcze rok temu gdy jeździlem rowerem było to około 11 godzin a w tym roku odkąd mam rekina, aż żal włączać radio :grinning: [zresztą i tak jest zakodowane ale nie spieszy mi się z odkodowaniem] Tak btw polecam wyborną stronkę muzyczną - jest niemal wszystko z wyjatkiem polskiej muzy ale coś można znaleźć:

http://www.radioblogclub.com/

praktycznie caly czas, jak nic nie robie, jak pracuje, jak spaceruje, nawet jak spie. wlasnie wrocilem z koncertu ayo. niemniej nie jestem melomanem i nie uwazam sie za pasjonata.

w sumie moja beemka jest jedynym miejscem bez muzyki poki co (mp3playerem jade, lol), ale to niebawem sie zmieni :slightly_smiling_face:

oo, ciekawe - jak wrażenia? mnie odstraszyła kongresowa.. trzeba mieć 150 cm wzrostu żeby w miarę komfortowo tam przebywać. Generalnie to chyba nie najlepsze miejsce na tego typu koncerty - lepszy byłby średniej wielkości klub..

tak samo uwazam, nienawidze kongresowki. a koncert rewelacyjny

http://www.tvn24.pl/-2,1520826,0,1,wiadomosc.html

Polski rock

Przyznaj się lepiej łobuzie, czego słuchałeś dzisiaj wracając do domu :laughing: :laughing:

Nie potrafiłem włączyć Twojego mega sprzętu :v:

Miałem na myśli mruk / ryk pięknie “wyserwisowanego” Twoimi rączkami M30 :grin:

To była lanserka :grin:

A wydawało sie, że to pytanie wogóle samochodowe nie było :slightly_smiling_face:

Bo najładniesza muzyka wydobywa się z M30 :grin:

ALE WSZYSTKO ZALEŻY, KTO STROIŁ WYDECH :slightly_smiling_face:

Kto jak kto tylko jak :grin:

zakupiłeś migo-mata, przecinarkę, kilka rurek i kamerton :v: