termometr problem

witam
mam mały problem zamiast czujnika temp. pod kolumną kierow. mam zwykły stycznik
probuje teraz dojść do porządku z tym fantem

  1. co wchodzi w czujnik z tyłu za gąbką ? ( jakiś wężyk ? )
  2. dokąd idzie dalej ta instalacja ?
  3. co jest potrzebne do poprawnego funkcjonowania nawiewu ?

i czy ma ktoś do sprzedania takie gadżety ?
ew. sugestie zdjęcia itp. będe wdzięczny

dzięki

Jaki stycznik??

1,2.wezyk ktory polaczony jest z kolektorem ssacym-zasysa polwietrze z wewnatrz auta mierzy temp i reguluje zaworem pod maska zeby byla temp taka jak nastawiles
3.sprawny zawor ,sprawny termometr.
mam duzo tych rzeczy bo ostatnio walczylem z niedzialajacym ogrzewaniem-teraz dziala mega dobrze :slightly_smiling_face:

bardziej fachowo opisal radosc - wyklad radka :slight_smile: