1,2.wezyk ktory polaczony jest z kolektorem ssacym-zasysa polwietrze z wewnatrz auta mierzy temp i reguluje zaworem pod maska zeby byla temp taka jak nastawiles
3.sprawny zawor ,sprawny termometr.
mam duzo tych rzeczy bo ostatnio walczylem z niedzialajacym ogrzewaniem-teraz dziala mega dobrze