Hmmmmmmm,ciekaw jestem efektu ![]()
To>
oznacza, że lepiej skorzystac z innej pomocy?
…raczej
raczej lepiej z szybką niż bez…
why???
Walcie na priva z jakims uzasadnieniem bo nie wiem co robić. ![]()
nie oszczedzal bym na wlozenie szybki… tylko walil do firmy ktora zaklada szyby - wiedza mniej wiecej jak to dziala, wiekszosc szkla z komory wyciagna, a jak cos nie zadziala zawsze mozna pojsc z reklamacja ![]()
Jasne…
Tylko, że jak pytałem w kilku firmach w okolicy o to to robili takie
oczy.
Chłopie to nie Warszawa…
Tutaj to jest taki system ’ potrafie rozłożyć każdy silnik ale nie wiem czy potrafie złożyć go z powrotem’
Tommy wydaje mi sie że jak bedziesz w pobliżu to nie dasz krzywdy zrobić swojej 6. ![]()
mowie o tym zeby wstawili twoja szybe
No ja właśnie tez mówię o tym.
Założylem dzis wreszcie szybę.
Kosztowalo mnie to 70pln i ponad dwie godziny “pilnowania” fachowca.
Ale wszystko jest juz na swoim miejscu.
A to w końcu do spotkania u DJ nie doszło???
Nie ![]()
Ale nie będę publicznie opowiadac dlaczego ![]()
Nie musisz,myśle że wiekszość znas i tak wie mniejwięcej o co biega, poprostu DJ
Ale miał chociaż tą szybe, czy musiałeśinną szukac ![]()
Miał.
Jak pisałem za 170 seta oddał.
I tak jestem zadowolony bo… nigdzie indziej nie mogłem znaleźć.