:-(

Hmmmmmmm,ciekaw jestem efektu :face_with_rolling_eyes:

To> :face_with_rolling_eyes: oznacza, że lepiej skorzystac z innej pomocy?

…raczej

raczej lepiej z szybką niż bez…

why???
Walcie na priva z jakims uzasadnieniem bo nie wiem co robić. :smiling_imp:

nie oszczedzal bym na wlozenie szybki… tylko walil do firmy ktora zaklada szyby - wiedza mniej wiecej jak to dziala, wiekszosc szkla z komory wyciagna, a jak cos nie zadziala zawsze mozna pojsc z reklamacja :bulb:

Jasne…
Tylko, że jak pytałem w kilku firmach w okolicy o to to robili takie :astonished: oczy.
Chłopie to nie Warszawa…

Tutaj to jest taki system ’ potrafie rozłożyć każdy silnik ale nie wiem czy potrafie złożyć go z powrotem’ :wink: Tommy wydaje mi sie że jak bedziesz w pobliżu to nie dasz krzywdy zrobić swojej 6. :sunglasses:

mowie o tym zeby wstawili twoja szybe

No ja właśnie tez mówię o tym.

Założylem dzis wreszcie szybę.
Kosztowalo mnie to 70pln i ponad dwie godziny “pilnowania” fachowca.
Ale wszystko jest juz na swoim miejscu.

A to w końcu do spotkania u DJ nie doszło???

Nie :grinning:
Ale nie będę publicznie opowiadac dlaczego :wink:

Nie musisz,myśle że wiekszość znas i tak wie mniejwięcej o co biega, poprostu DJ :laughing: Ale miał chociaż tą szybe, czy musiałeśinną szukac :question:

Miał.
Jak pisałem za 170 seta oddał.
I tak jestem zadowolony bo… nigdzie indziej nie mogłem znaleźć.