Track Day w Nowym Mieście nad Pilicą 30.Lipca.2011

Bylem na ostatniej edycji na torze w Kielcach.

Bardzo fajna impreza i nie tak meczaca dla samochodu jak YTP.

Fajne klasyki, sympatyczna impreza.

Polecam.

*Ruszyły zapisy na classic auto za 2 tygodnie tu jest link http://classicauto.pl/

Track Day w Nowym Mieście nad Pilicą.jpg

Track Day w Nowym Mieście nad Pilicą.jpg

Track Day w Nowym Mieście nad Pilicą.jpg