Bylem na ostatniej edycji na torze w Kielcach.
Bardzo fajna impreza i nie tak meczaca dla samochodu jak YTP.
Fajne klasyki, sympatyczna impreza.
Polecam.
*Ruszyły zapisy na classic auto za 2 tygodnie tu jest link http://classicauto.pl/



Bylem na ostatniej edycji na torze w Kielcach.
Bardzo fajna impreza i nie tak meczaca dla samochodu jak YTP.
Fajne klasyki, sympatyczna impreza.
Polecam.
*Ruszyły zapisy na classic auto za 2 tygodnie tu jest link http://classicauto.pl/


