TROCHĘ z INNEJ beczki....

:grinning: Gratulacje dla Ciebie i Ewy :exclamation: :exclamation: :exclamation:

Bardzo Wam wszystkim dziekuje.
Marek i Macias nie klamali.

Krzys urodzil sie sie dzis o 11:10 rano - 6 tygodni przed czasem :astonished:
Mimo to zarowno z nim jak i z Ewa wszystko w porzadku.

Grono wielbicieli rekinow uwazam niniejszym za powiekszone.

GRATULACJE :piwko:

Gratuluję :grinning: .
A ja będę się szykował do dopasowania kolejnego fotelika w czerwcu .

Gratulacje :exclamation: :grin:
Buziaki dla Ewci i małego od nas :exclamation:

:piwko: Wasze zdrowie :exclamation:

:piwko:

Miłoszowi gratulujemy Krzysztofa. :grin: