Gratulacje dla Ciebie i Ewy
![]()
Bardzo Wam wszystkim dziekuje.
Marek i Macias nie klamali.
Krzys urodzil sie sie dzis o 11:10 rano - 6 tygodni przed czasem ![]()
Mimo to zarowno z nim jak i z Ewa wszystko w porzadku.
Grono wielbicieli rekinow uwazam niniejszym za powiekszone.
GRATULACJE :piwko:
Gratuluję
.
A ja będę się szykował do dopasowania kolejnego fotelika w czerwcu .
Gratulacje
![]()
Buziaki dla Ewci i małego od nas ![]()
:piwko: Wasze zdrowie ![]()
:piwko:
Miłoszowi gratulujemy Krzysztofa. ![]()