… j.w.
No to czekamy na wynik ![]()
trzymamy kciuki
ooo super - bedzie nas wiecej … POLAKÓW … ![]()
no chiba juz urodzil… :??:
“Nieofycjalnie” sie dowiedziałem, że o 11:10 urodził się SYN
… Jak Miłosz dojdzie do siebie to sie odezwie, bo jak na razie nie wie co ze sobą ma zrobić
. Skąd ja to znam … ![]()
GRATULACJE
![]()
nieoficjalnie
GRATULACJE !!! :piwko: :piwko: :piwko:
Pewnie koledzy Ci mówili
![]()
Raczej z “podwójnej” autopsji … ![]()
Uojcze Miloszu - GRATULACJE!!! :pa:
Gratulacje :piwko: :piwko: :piwko:
no gratulacje :piwko: :piwko:
grats!
gratulacje , bedzie komu szoche w spusciznie zostawic… ![]()
Gratulacje ![]()
:piwko:
:piwko:
to teraz chyba ja następny w kolejce…
(7 marca)
gratulacje - trzeba bedzie nosidelko do szóchy dopasowac :piwko:
Brawo! Dwa zuchy w komplecie do szóchy ![]()