TROCHĘ z INNEJ beczki....

… j.w.

No to czekamy na wynik :wink:

trzymamy kciuki

ooo super - bedzie nas wiecej … POLAKÓW … :sunglasses:

no chiba juz urodzil… :??:

“Nieofycjalnie” sie dowiedziałem, że o 11:10 urodził się SYN :grinning: … Jak Miłosz dojdzie do siebie to sie odezwie, bo jak na razie nie wie co ze sobą ma zrobić :wink: . Skąd ja to znam … :sunglasses:

GRATULACJE :exclamation: :exclamation:

nieoficjalnie

GRATULACJE !!! :piwko: :piwko: :piwko:

Pewnie koledzy Ci mówili :laughing: :laughing: :laughing:

Raczej z “podwójnej” autopsji … :sunglasses:

Uojcze Miloszu - GRATULACJE!!! :pa:

Gratulacje :piwko: :piwko: :piwko:

no gratulacje :piwko: :piwko:

grats!

gratulacje , bedzie komu szoche w spusciznie zostawic… :slightly_smiling_face:

Gratulacje :grinning:

:piwko:

:piwko:

to teraz chyba ja następny w kolejce… :grin: (7 marca)

gratulacje - trzeba bedzie nosidelko do szóchy dopasowac :piwko:

Brawo! Dwa zuchy w komplecie do szóchy :grin: