troche z innej beczki

Mam nadzieje ze zaraz mnie nie zjecie, ale może ktos ma jakąś wiedze. Jako drugie auto na codziem mam golfaII td. Podobno mozna mu wstawić intercoler i będzie chodził jak burza. Ma może ktoś doświadczenie co i jak :question: I jakie mogą być tego koszty :question:

ja wiedzy na ten temat nie mam …i chyba nie chcę mieć :slightly_smiling_face:

Z takim pytankiem to chyba lepiej gdzieś na forum golfa czy coś :laughing:

Pawełku, zapytaj Maniusia (jak się dodzwonisz) bo wiem, zę on miał różne z tym przygody :sunglasses: