Mam nadzieje ze zaraz mnie nie zjecie, ale może ktos ma jakąś wiedze. Jako drugie auto na codziem mam golfaII td. Podobno mozna mu wstawić intercoler i będzie chodził jak burza. Ma może ktoś doświadczenie co i jak
I jakie mogą być tego koszty ![]()
ja wiedzy na ten temat nie mam …i chyba nie chcę mieć ![]()
Z takim pytankiem to chyba lepiej gdzieś na forum golfa czy coś ![]()
Pawełku, zapytaj Maniusia (jak się dodzwonisz) bo wiem, zę on miał różne z tym przygody ![]()