Mam pytanko mam 6 i chcę ją teraz opłacic jakie jest ubezpieczenie w PZU jak nie mam żadnych zniżek takie za całość bez żadnego 50%zniżki za to że jest weteranem szos tylko takie cąłe ubezpieczenie bez żadnych zniżek ??? Prosze o odpowiedz
Zależy w jakim mieście. W warszawie pewnie bez zniżek będzie koło 2000zł. Najlepiej zrób współwłasność z kimś kto ma zniżki…
Pozdrawiam
radek
jeszcze pytanie ile masz lat?? bo jesli masz zwyzka za wiek to napewno wyjdzie ponad 2 tysie
wiec poszukal bym innej obcji niz pzu ![]()
ludzie czytajcie forum, bo ten temat był przerabiany parę postów niżej
forum E24 :: Zaloguj
j.w. i nie ma weterana szos !