Wiem że ludzie z grupy bigcoupe.com umawiali się na zakup zbiorowy uszczelek drzwi. Udało im się zbić cenę do 233$ za sztukę + transport. Można zamawiać telefonicznie. Nie wiem ile kosztują uszczelki u nas ale może to okazyjnie. Oto mail od admina bigcoupe.com:
ja mam auto na firme wiec na jedno wychodzi, netto jakies 760zł. Tez badalem ten temat, ale jak dowiedzialem sie jakie sa ceny to uznalem ze poki nie cieknie to jest super.
1560 to ciągle bardzo dużo jak za uszczelkę
Akurat potrzebuję i w ASO mi powiedzieli 1033 za górną i 229 za dolną.
Czyli komplet za jakieś 2500, no można wytargować jeszcze trochę pewnie.
Ten temat będzie aktualny przez jakiś czas, czy trzeba tą decyzję od razu??
A no rekin odjedzie do Poznania w sobotę. A ja raczej przechlam się w stronę depresji. Nie wypalił mi zakup E9 na którą się czaiłem Trzeba będzie dalej szukać. Co do E24 to musiałbym trafić jakąś mega tanią okazję i wskrzesić jakiegoś szrota bo zbieram jednak na E9 + od razu co by mi na piaskowanie, porządną blacharkę i lakier starczyło. Nie mówię oczywiście że nie kontroluje rynku szóstek w europie i nie czaje się na ciekawostki.. Ta choroba nie przechodzi :).