Uszczelki drzwi w stanach (chyba) zakup grupowy

Wiem że ludzie z grupy bigcoupe.com umawiali się na zakup zbiorowy uszczelek drzwi. Udało im się zbić cenę do 233$ za sztukę + transport. Można zamawiać telefonicznie. Nie wiem ile kosztują uszczelki u nas ale może to okazyjnie. Oto mail od admina bigcoupe.com:

Jak by co to mogę pomóc jakoś.
Pozdrawiam
radosc

U nas 1050 za sztukę.

ja zapłaciłem 2000zł za kpl. więc porównywalnie biorąc pod uwagę koszt transportu ze stanów…

Z transportem wychodzi jakies 1560zł wiec jakaś oszczędność jest ale nie duża.
pozdrawiam
radosc

ano faktycznie , matematyk ze mnie kiepski… :flushed:
wciąż nie mogę do :flushed: jść jak ja to policzyłem… :laughing:

ja mam auto na firme wiec na jedno wychodzi, netto jakies 760zł. Tez badalem ten temat, ale jak dowiedzialem sie jakie sa ceny to uznalem ze poki nie cieknie to jest super.

1560 to ciągle bardzo dużo jak za uszczelkę :confused:
Akurat potrzebuję i w ASO mi powiedzieli 1033 za górną i 229 za dolną.
Czyli komplet za jakieś 2500, no można wytargować jeszcze trochę pewnie.

Ten temat będzie aktualny przez jakiś czas, czy trzeba tą decyzję od razu??

Chyba tylko tydzień tak jak koleś napisał. Najlepiej chyba zadzwoń do niego bo ja żadnego kontaktu nie mam.
Pozdrawiam
radek

Chyba jednak nie będę teraz zawracał mu d*&*^ bo sam sie nie potrafie określić co do punktu w czasie kiedy mnie będzie stać…

“radosc”, a co to za ikona :question: :question: :arrow_right: miejsce na nowe sześć :smiling_imp:

A no rekin odjedzie do Poznania w sobotę. A ja raczej przechlam się w stronę depresji. Nie wypalił mi zakup E9 na którą się czaiłem :neutral_face: Trzeba będzie dalej szukać. Co do E24 to musiałbym trafić jakąś mega tanią okazję i wskrzesić jakiegoś szrota bo zbieram jednak na E9 + od razu co by mi na piaskowanie, porządną blacharkę i lakier starczyło. Nie mówię oczywiście że nie kontroluje rynku szóstek w europie i nie czaje się na ciekawostki.. Ta choroba nie przechodzi :).

Ostatnia fotka rekina: http://gotivo.com/635/last.jpg

pozdrawiam
radosc