!UWAGA!

W związku z nieubłaganie zbliżającym się końcem poszukiwań pojazdu marki BMW model E24
zawiadamia się Szanownych Państwa o niezwłoczne przesyłanie mi swoich propozycji
ewentualnej odsprzedaży takiego wozu.

                    Wszelakie propozycje zostaną dokładnie rozpatrzone!


                                     Dla osób niezdecydowanych:
                                        
                                                 !PAMIĘTAJ!

                         "Sprzedając swoją 635 jesteś coraz bliżej 993"

Czy chodziło Ci o 993 :D?

993
cyfrówke zrobiłem:)

Ja bym wolał 930.

A jako trzecie Porsche do kolekcji 959 :slightly_smiling_face:

Jeszcze nic nie kupiłeś?? :smiling_imp:

Przyznaj się, czekasz aż moją wystawię :stuck_out_tongue:

Gdybym miał to już dawno zrobilibyśmy sobie silesiagetawey albo przynajmniej jakiś crusing.Marcin!Nic się nie bój, jeszcze będziesz miał mnie dość.