visko tudziez wisko

guten abend panowie!
czy ktos ma jakies doswiadczenia z nieoryginalnym sprzeglem wiskotycznym w BMW.Ja tam lubie kupowac oryginalne i zazwyczaj tak robie , ale w tym przypadku cena raczej zaporowa w porownaniu z zamiennikiem.Pytam wiec : Czy warto kupowac oryginal czy moze lepiej sachsa czy tez moze jakiegos beznazwowego bo nie ma to wiekszego znaczenia?
pozdrawiam

sachs jest orygiałem :laughing:

tak czulem… :grinning:

Ja mam visco Sachsa - dałem 400 zeta z przekładką i smiga już dwa lata :slightly_smiling_face:

Ja mam podróbę za 160 zł i już 3 lata chodzi bez zastrzeżeń. Najważniejsze, żeby po zamontowaniu nowego wiska nie uruchamiać motoru przez conajmniej 2h, bo olej sylikonowy który się tam znajduje rozprowadza się tylko w pozycji pionowej. Z resztą na opakowaniu wiska jest strzałecza pokazująca jak należy transportować i przechowywać wisko :bulb:

a jak leżało w poziomie albo jakoś dziwnie to przez 48 godzin powinno odleżeć w pionie i dopiero montaż.