w nowym bmw scene

jest szocha jedna opisana, jak ktos bedzie w empiku niech sobie przejrzy.. o wersji niemieckiej mowie

nowa czt stara?

oj tam nowych to na peczki i bym specjalnie tego nie oglaszal.. pewnie ze e24

nie znalazłem BMW scene we Wrocławskim EMPIKU…
Może jak się gawiedź dowiedziała, że jest E24 to wszystkio wykupili?? :slightly_smiling_face:

raczej nie, nie jest okladkowa tylko jako jeden z samochodow w srodku, wiec trzeba przegladac to pismo by wiedziec :wink:

Wypraszam sobie :laughing:

Daj innym choć popatrzeć! :grinning:

Obiecuje że będę woził ze sobą :grinning:

To znaczy, że Gruby kupił :bulb: Czyli da się we Wrocku :wink:

Jasne,jak mówią górale niskopienni zdolnego śląska 'dla chcącego… :wink: