jest szocha jedna opisana, jak ktos bedzie w empiku niech sobie przejrzy.. o wersji niemieckiej mowie
nowa czt stara?
oj tam nowych to na peczki i bym specjalnie tego nie oglaszal.. pewnie ze e24
nie znalazłem BMW scene we Wrocławskim EMPIKU…
Może jak się gawiedź dowiedziała, że jest E24 to wszystkio wykupili?? ![]()
raczej nie, nie jest okladkowa tylko jako jeden z samochodow w srodku, wiec trzeba przegladac to pismo by wiedziec ![]()
Wypraszam sobie ![]()
Daj innym choć popatrzeć! ![]()
Obiecuje że będę woził ze sobą ![]()
To znaczy, że Gruby kupił
Czyli da się we Wrocku ![]()
Jasne,jak mówią górale niskopienni zdolnego śląska 'dla chcącego… ![]()