z okazji okazji wszystkiego naj…
i oby nam się ruda szustek nie czepiała ![]()
macias proszę, moja druga miłość jest 500 km ode mnie… Mam świetny pomysł żeby nieobchodzić za szczególnie komerchy jaką jest dzień czerwonej rewolty upstrzony maxymalnym kiczem bez żadnej wartości ![]()
ale pozdrowić zawsze można ![]()
ułułuuu,to już nie pierwsza
![]()