
Teraz poszedłeś równo po bandzie ![]()
elpidżi, a jak
![]()
![]()
taki znaczek jak mówione było na spocie mi się marzy na klapie
Trza tylko kolorki MPower zostawić i coś wydumać ![]()
Benzyna to benzyna…wyjąłem dzisiaj mikser i bezpiecznik gazu-zjebiście auto jeżdzi ![]()
mowilem ze tak trzeba bylo zrobic juz dawno ![]()
nie ma co gadać bo można mówić, że pocoś w ogóle wkładał ![]()
Ale co innego mi przychodzi do głowy, powiedz czy jak założyłeś zwężki i wszystkie ustrojstwa to nie poczułeś, że auto nie jedzie ![]()

nie wyglada identycznie jak M bo M z prawej jest pionowe, a prostujac jedna z 3 liter albo caly napis stopniowo wyglada to jakos dziko
to tez zreszta troszke dziko, ale dla jaj ujdzie ![]()
to jeszcze brakuje napisu Power ![]()