Warszawka

Teraz poszedłeś równo po bandzie :laughing:

elpidżi, a jak :grinning: :grinning:

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

taki znaczek jak mówione było na spocie mi się marzy na klapie :sunglasses: Trza tylko kolorki MPower zostawić i coś wydumać :wink:

Benzyna to benzyna…wyjąłem dzisiaj mikser i bezpiecznik gazu-zjebiście auto jeżdzi :bulb:

mowilem ze tak trzeba bylo zrobic juz dawno :sunglasses:

nie ma co gadać bo można mówić, że pocoś w ogóle wkładał :sunglasses:
Ale co innego mi przychodzi do głowy, powiedz czy jak założyłeś zwężki i wszystkie ustrojstwa to nie poczułeś, że auto nie jedzie :question:


nie wyglada identycznie jak M bo M z prawej jest pionowe, a prostujac jedna z 3 liter albo caly napis stopniowo wyglada to jakos dziko :slightly_smiling_face: to tez zreszta troszke dziko, ale dla jaj ujdzie :stuck_out_tongue:

to jeszcze brakuje napisu Power :laughing: