Wielkie Podziękowania dla Adama i Majka !!!

Z racji okazanej mi WIELKIEJ POMOCY ze strony Adama oraz Majka chciałbym na tym oto forum złożyć im SERDECZNE PODZIĘKOWANIA.

P.S. Jak będę miał więcej sił - obecnie jestem chory:( - opiszę całą historię.

Drobiazg :bulb:
Wracaj szybko do zrowia, żebyś miał siły szuchą jeździć :grin:

SERCE ROŚNIE CZYTAJĄC TAKIE POSTY NA FORUM.

witamy ponownie zakręconego szustkowicza :piwko:

zmień podpis :bulb:

Kupiles ta czarna na sportowym walku??

Podpis zmieniony. Adaś już zapodał zdjęcie. Jeszcze raz wielkie dzięki!!!