Z racji okazanej mi WIELKIEJ POMOCY ze strony Adama oraz Majka chciałbym na tym oto forum złożyć im SERDECZNE PODZIĘKOWANIA.
P.S. Jak będę miał więcej sił - obecnie jestem chory:( - opiszę całą historię.
Z racji okazanej mi WIELKIEJ POMOCY ze strony Adama oraz Majka chciałbym na tym oto forum złożyć im SERDECZNE PODZIĘKOWANIA.
P.S. Jak będę miał więcej sił - obecnie jestem chory:( - opiszę całą historię.
Drobiazg ![]()
Wracaj szybko do zrowia, żebyś miał siły szuchą jeździć ![]()
SERCE ROŚNIE CZYTAJĄC TAKIE POSTY NA FORUM.
witamy ponownie zakręconego szustkowicza :piwko:
zmień podpis ![]()
Kupiles ta czarna na sportowym walku??
Podpis zmieniony. Adaś już zapodał zdjęcie. Jeszcze raz wielkie dzięki!!!