witam! :mowi: mam mały problem.gdzie mam zamowic sprzęgło wiskotyczne do mojej 635 z 86 r.i jaka dokładnie ma byc ta wiskoza, bo w tej chwili mam zrobioną na stałe.zamowilem juz jedną i nawet przyszła, ale niestety nie pasuje na mocowanie, bo jest na nakrętkę a u mnie siedzi na śrubę!wszystkie e24 z 3.5 miały mocowanie na śrubę czy moze cos mam kombinowane?
:??: pozdrawiam!
Na nakrędkę.
i e23 też -nakrętka z lewym gwintem oczywiście.
(w 2.8, 3.2, 3.5 sam wymieniałem, a i w e30 324td też)
w moim jest na srube… ale to 78 rok
3.2 był z z 80 roku, tak wiec przed liftingiem, tak wiec pewnie i w 77 było tak samo, patrzyłeś co np w etk mówią?