Wlacznik halogenow <82

Mam pytanie: jak w starym mogelu wlacza sie przednie lampy przeciwmgielne? Po prawej stronie kierownicy jest wlacznik (nebel), gdy go wlaczam (wyciagam) zapala sie przeciwmgielne ale tylne. W skrzynce bezpiecznikow mam miejsce ba przekaznik do halogenow, ale po wlaczeniu wspomnianego wlacznika nie pojawia sie napiecie na tym przekazniku…
Czy powinny byc osobne wlaczniki na przod i tyl, czy brakuje mi czesci instalacji :frowning: Wczesniej nie mialem z przodu halogenow.

Sprawdzałem w ETK - znalazłem tylko jeden włącznik P/M - jego nr 61 31 1 359 083 - myślę, że musisz chyba podpiąc przewody do tego włącznika co jest (może są pod deską przy włączniku - zobacz) - będziesz jednocześnie włączał przednie i tylne lampy P/M . :sunglasses:

w skrzynce bezpieczników (przynajmniej u mnie) jest miejsce na przekaźnik, mam natomiast inny problem :confused: zamówiłem halogeny, wszystkie mocowania śróbki itp. duperele :exclamation: :exclamation: nie ma tylko jednego mocowania, które w etk jest niedostępne :smiling_imp: (obrotowe mocowanie halogena do uchwytów). może ktoś to ma sprawne np. przy uszkodzonych lampach :question: :question: :question: