Ruszam z Berlina okolo 5 rano w piatek
BERLIN - SWIECKO - SWIEBODZIN - NOWY TOMYSL - AUTOSTRADA POZNANSKA - KONIN - KALISZ - SIERADZ - BELCHATOW
Jesli ktos jedzie w piatek i mamy wspolny kawalek trasy to mozna by sunac razem. W koncu od E24 lepsze sa tylko dwie E24 a od dwoch E24… ![]()
Czy wymieniona przezmnie trasa z Konina do Belchatowa kwalifikuje sie do jazdy mocno niska i sztywna szucha?? Nie bywam w tamtych rejonach.