Wspolna jazda na zlot 2006

Ruszam z Berlina okolo 5 rano w piatek

BERLIN - SWIECKO - SWIEBODZIN - NOWY TOMYSL - AUTOSTRADA POZNANSKA - KONIN - KALISZ - SIERADZ - BELCHATOW

Jesli ktos jedzie w piatek i mamy wspolny kawalek trasy to mozna by sunac razem. W koncu od E24 lepsze sa tylko dwie E24 a od dwoch E24… :grinning:

Czy wymieniona przezmnie trasa z Konina do Belchatowa kwalifikuje sie do jazdy mocno niska i sztywna szucha?? Nie bywam w tamtych rejonach.

Ja już jestem 35km od Bełchatowa. W czwartek jeśli ktoś będzie jechał trasą Wrocław-Bełchatów to czekam na tel: 601236410