Wtyczka od czujników temp.

Witam!
moze ktoś mi podać wszelkie wymiary wtyczki do czujników temp. zewnetrznej? średnica, odległość między bolcami, srednica bolcy.

Chce dorobić sobie wteczkę taką, a za bardzo u siebie nie mam jak sprawdzić. Najlepiej jak ktoś ma ją na wierzchu to niech pomierzy.

Pozd Mati

Bez problemu dostaniesz takie wtyczki na zlomie lub w ASO, po co dorabiac.

Tylko, że problem polega na tym, iż chce wykonać czujniki temperatury bo ich u mnie nie ma. Koszt wykonania jest znikomy w stosunku do ceny ich w ASO, a pozatym chce zobaczyć czy jest to mozliwe :slightly_smiling_face:

Czujnik temperatury kosztowal o ile pamietam cos okolo 30 eur. Kiedys jak mi sie zepsul i nie zapytalem o cene (to bylo dawno przy mojej porzedniej 6) zaczelem kombinowac z czujnikami uniwersalnymi oraz z kilku modeli parownikow do gazu. Lutowalem zmienialem, dorzucalem oporniczki, temperatura zawsze sie ukazywala na wyswietlaczu ale nigdy prawdziwa w calym zakresie. Zestrojenie charakterystyki jest rzeklbym sprawa kosmiczna.

Pojechalem wtedy na zlom i przelozylem czujnik z E34 z ktorym jezdzilem prawie rok i wszytsko gralo oprucz troche smiesznego zamocowania w spoilerze. Podczas pseudo remontu zderzaka (ktory nigdy sie wtedy nie udal) kupilem nowy, nie pamietam za ile, ale bylem bardzo zaskoczony cena (pozytywnie)

2 lata temu za czujnik w ASO zapłaciłem 140 pln.