Kupilem je od kolegi Balesar’a ktory posiada troche gratow do naszych cacuszek. Barany sa w dobrym stanie-trzeba je troche odnowic, ale to tylko kosmetyka. Polecam interesy z kolega Balesarem.
![]()
mnie wystarczy że sam jestem z pod znaku Barana, i mój syn jest z pod znaku Barana, i moja córka jest z pod znaku Barana, i mój Brat (bliźniak) jest z pod znaku Barana … starczy mi tych Baranów w rodzinie.
Gratulacje - musisz troche pracy w nie włożyć - żeby “wyglądały” ![]()
Konkretny gość ![]()
no wlasnie - czy myslicie ze piaskowanie moze im zaszkodzic?
Najnowsze nie sa - oryginalnie byly czerwone - tez chce tak zrobic (lub czarne), ale piaskowania sie troche obawiam ![]()
a jak i czym sprawić aby były czarne
z tego co wiem sa farby zaroodporne…
Fakt najlepiej wygladają czerwone - ale po co uzywać do tego farby nie lepiej pedału gazu ![]()
![]()
Gratuluje G. baranków ja tez sie na nie mierzylem ale cena mnie troche uspokoila , wole najpierw kupic amorki bo to ta sama kwota ![]()
jeśli już to poleciłbym raczej szkiełkowanie lub piaskowanie na mokro, a najprośniej to szczotka drapieżna na wiertarkę i pooksydowanie ![]()
w automobiliscie reklamuje się firma która robi pokrycia ceramiczne - m.in. wydechów. Mają rózne kolory. poszukam namiarów ![]()
a może tak nikiel + chrom ![]()
tez to widzialem - jest chyba nawet w ostatnim classicauto - sa chyba w Lublinie… ?
Metalowo ceramiczne powłoki na kolektory wydechowe
HiPeCo
35-082 Rzeszów ul.Zawiszy 22
dzienks
mozesz zdradzić szczegóły?? Zainteresowałem się trochę oksydowaniem, ale z uwagi na rozmiar kolektorów i znane mii technologie “chałupnicze” to raczej mało możliwe. A może masz jakiś zakład, który by to zrobił w miarę tanio??
Witam,milo ze baranki sprawily radosc.Mam nadzieje ze po zalozeniu frajda bedzie jeszcze wieksza.Daj znac.
Pozdrawiam!
Zlotoweczka dotarla?
Cala i zdrowa - dzieki ![]()
W kolorach srebrny (od chromu po inne odcienie srebra), oraz czarny (moze i czerwien
ale tego nie wiem na 100% ) moge Ci pomoc ![]()
W gre wchodzi pelne odswiezenie kolektorow… az po sam koniec wydechu
http://www.gillet.com/