[wydech] barany Hartage do 635

sie pochwale nowym zakupem:

Kupilem je od kolegi Balesar’a ktory posiada troche gratow do naszych cacuszek. Barany sa w dobrym stanie-trzeba je troche odnowic, ale to tylko kosmetyka. Polecam interesy z kolega Balesarem.
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

:wink: mnie wystarczy że sam jestem z pod znaku Barana, i mój syn jest z pod znaku Barana, i moja córka jest z pod znaku Barana, i mój Brat (bliźniak) jest z pod znaku Barana … starczy mi tych Baranów w rodzinie. :wink: Gratulacje - musisz troche pracy w nie włożyć - żeby “wyglądały” :sunglasses:

Konkretny gość :bulb:

no wlasnie - czy myslicie ze piaskowanie moze im zaszkodzic?
Najnowsze nie sa - oryginalnie byly czerwone - tez chce tak zrobic (lub czarne), ale piaskowania sie troche obawiam :confused:

a jak i czym sprawić aby były czarne

z tego co wiem sa farby zaroodporne…

Fakt najlepiej wygladają czerwone - ale po co uzywać do tego farby nie lepiej pedału gazu :bulb:

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Gratuluje G. baranków ja tez sie na nie mierzylem ale cena mnie troche uspokoila , wole najpierw kupic amorki bo to ta sama kwota :wink:

jeśli już to poleciłbym raczej szkiełkowanie lub piaskowanie na mokro, a najprośniej to szczotka drapieżna na wiertarkę i pooksydowanie :sunglasses:

w automobiliscie reklamuje się firma która robi pokrycia ceramiczne - m.in. wydechów. Mają rózne kolory. poszukam namiarów :sunglasses:

a może tak nikiel + chrom :sunglasses:

tez to widzialem - jest chyba nawet w ostatnim classicauto - sa chyba w Lublinie… ?

Metalowo ceramiczne powłoki na kolektory wydechowe

HiPeCo

35-082 Rzeszów ul.Zawiszy 22

www.hipeco.com

dzienks

mozesz zdradzić szczegóły?? Zainteresowałem się trochę oksydowaniem, ale z uwagi na rozmiar kolektorów i znane mii technologie “chałupnicze” to raczej mało możliwe. A może masz jakiś zakład, który by to zrobił w miarę tanio??

Witam,milo ze baranki sprawily radosc.Mam nadzieje ze po zalozeniu frajda bedzie jeszcze wieksza.Daj znac.
Pozdrawiam!
Zlotoweczka dotarla?

Cala i zdrowa - dzieki :slightly_smiling_face:

W kolorach srebrny (od chromu po inne odcienie srebra), oraz czarny (moze i czerwien :face_with_rolling_eyes: ale tego nie wiem na 100% ) moge Ci pomoc :bulb:
W gre wchodzi pelne odswiezenie kolektorow… az po sam koniec wydechu :sunglasses: http://www.gillet.com/