Wypadek??

z oc winnego

jak jest z odszkodowaniem?? ubezpieczenie pokrywa koszty czesci?? raczej uzyek na rynku nie ma, wiec ubezpieczyciel winowajcy zmuszony jest do zakupu nowych czesci.

tak mi sie chyba wydaje…

mial ktos tutaj krakse szostka?

Miał ale temat w strefie klubowej…
Najlepiej wykupić sobie ochronę prawną w DAS, bo wówczas zwrócą 75% wartości auta, a szóstka czy siódemka która nie jest zabytkiem w taryfie towarzystw ubezpieczenowych wynosi w granicach 5/8000pln…

hm to blotnik plus duperela i masz kasacje

Prawda, małe bum i 10tysi pęka…

jezeli kupie tą szostke to bede sie obchodzil z nia jak z jajkiem…

Marcinie, bardzo proszę o dojkłądne zapoznanie się z postami i tematami istniejącymi :bulb: Nie ma sensu produkować nowych tematów skoro mowa o nich była już wcześniej, można wrócić rok do tyłu jeśli trza, ale nie wprowadzajmy bałaganu :sunglasses:
Temat ten blokuje.