i najwyższy model zwany RECARO Sportsitze, który podobny był także robiony przez firmę KOENIG, jako tak zwane “fotele ortopedyczne”, ale bardzo krótko: www.6.com.pl/forum/images/fotki/fotele.jpg
A tak bardzo krotko to wlasnie takie mam ![]()
A da sie temat malowania skor poruszyc tez w Polsce czy tylko w Ameryce??
Ja mam w aucie niebieski welur, zreszta dywan plastiki dolne itd… wszystko niebieskie. Z przodu mam wyzej wspomniane Recaro Sport tylko ze koloru szarego, takze w welurze. Na polce w garazu natomiast mam caly komplet ale ze zwyklymi kanapami w skorze ale brazowej.
A CHCE: Niebieska skore z RECARO SPORT!!!
Najprosciej dac wszystko obszyc, ale chodzi mi po glowie obszycie tylko tych recaro i przebarwienie tych brazowych na niebiesko, skora jest poodbarwiana i miejscami wytarta ale bez pekniec.
Da sie to zrobic bez wyjezdzania do Ameryki, moze ktos juz temat liznal osobiscie
??
jak to mowia “pod latarnia najciemniej”
(Berlin-Niemcy), ciekawa oferta,
pomaluj sobie sam
400ml farby (kolory rozne) za 19,90 EUR.
http://www.fgs-lederfarben.de/Lederfarben.html
Maja tez farby do vinyli, drewna, metalu, elementow silnika,
przewodow gumowych, itd, itd
pzdr