Wyprawa na skrzyzowanie 6 ;)

Zapraszam wszystkich do krótkiego filmiku w roli glównej ja za kierownica mojej 6 :wink:

zaznaczam ze poczatek to chwila podgrzewania oponek :wink: puzniej co nieco widac

LINK do pliku niech wklei tutaj MACIAS nasz master Admin :wink:

No i gdzie ten link :question:

to juz Maciasa meczyc musicie , film dostal a ja nie mam jak go umiescic na serwerze

www.6.com.pl/filmy/Szucha.3gp

chcialem dodac tylko ze momenty takiego przerwanai to PAUZA w nagrywaniu , bo wkoncu to skrzyzowanie i auta tez chcialy przejechac

a co to za format :question: nie ma jakiegoś popularnego :question:

zdecydowanie zmienić format - ten jest jakoś mało popularny :sunglasses:

quick time otwiera…

i tylko :face_with_rolling_eyes: , gorgu przerób to na coś bardziej ludzkiego :smiling_imp:

Za katowanie szuchy…nagana i odebranie autka na 2 miesiące, przez ten okres bedzie ujeżdzana przez pozostałych członków forum.
NIECH TO ZATWIERDZI KTOŚ Z GÓRY :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Ja zatwierdzam z dolu i wlepiam jeszcze kare pieniezna :exclamation: na wache bedzie :smiling_imp:

ja zatwierdzam z góry :smiling_imp:

p.s.
ale ja też musiałem w weekend dobrze rozgrzać gumy :laughing:

ja moge być tym ochotnikiem do codziennego uzywania szuchy :wink:

Proponuje powołanie komitetu wykonawczego :smiling_imp:

pakujcie sie w szuche i zapraszam na majówke na Roztocze
tutaj wyłonimy komitet

ja mogę zaproponować karę w postaci użytkowania fiata 126el przez ten czas :slightly_smiling_face:
Możecie mi wierzyć… bardzo uczy pokory. całe 24 koniki :confused:

no świetnie, a może ktoś zmienić format :question:

a nie lepiej jak sciagniecie sobie kazdy z was odtwarzarke QUICK TIME ??
sa za free i zajmuje instalka z 5 mb , a ta odtwarzarka obsluguje filmiki z aparatów fotograficznych i z telefonów wiec napewno sie przyda

HeHe. Faktycznie jak się ogląda to aż serce boli. Kokolino nie szkoda Ci sprzętu?

to nie bylo katowanie , ja o nia bardzo dbam , jest w naprawde dobrej kondycji i jej to nie przeszkadza ze czesem sie po kreci czy po lata bokiem , jezdze nia czasem agresywnie , ale to czasem , to wkoncu CSI a nie jakis tds , auto stworzone do sportowej jazdy po biega sobie puzniej sie spokojnie schlodzi i nic jej nie jest , m30 sa bardzo odporne na takie jazdy