Zapraszam wszystkich do krótkiego filmiku w roli glównej ja za kierownica mojej 6 ![]()
zaznaczam ze poczatek to chwila podgrzewania oponek
puzniej co nieco widac
LINK do pliku niech wklei tutaj MACIAS nasz master Admin ![]()
Zapraszam wszystkich do krótkiego filmiku w roli glównej ja za kierownica mojej 6 ![]()
zaznaczam ze poczatek to chwila podgrzewania oponek
puzniej co nieco widac
LINK do pliku niech wklei tutaj MACIAS nasz master Admin ![]()
No i gdzie ten link ![]()
to juz Maciasa meczyc musicie , film dostal a ja nie mam jak go umiescic na serwerze
www.6.com.pl/filmy/Szucha.3gp
chcialem dodac tylko ze momenty takiego przerwanai to PAUZA w nagrywaniu , bo wkoncu to skrzyzowanie i auta tez chcialy przejechac
a co to za format
nie ma jakiegoś popularnego ![]()
zdecydowanie zmienić format - ten jest jakoś mało popularny ![]()
quick time otwiera…
i tylko
, gorgu przerób to na coś bardziej ludzkiego ![]()
Za katowanie szuchy…nagana i odebranie autka na 2 miesiące, przez ten okres bedzie ujeżdzana przez pozostałych członków forum.
NIECH TO ZATWIERDZI KTOŚ Z GÓRY
![]()
Ja zatwierdzam z dolu i wlepiam jeszcze kare pieniezna
na wache bedzie ![]()
ja zatwierdzam z góry ![]()
p.s.
ale ja też musiałem w weekend dobrze rozgrzać gumy ![]()
ja moge być tym ochotnikiem do codziennego uzywania szuchy ![]()
Proponuje powołanie komitetu wykonawczego ![]()
pakujcie sie w szuche i zapraszam na majówke na Roztocze
tutaj wyłonimy komitet
ja mogę zaproponować karę w postaci użytkowania fiata 126el przez ten czas ![]()
Możecie mi wierzyć… bardzo uczy pokory. całe 24 koniki ![]()
no świetnie, a może ktoś zmienić format ![]()
a nie lepiej jak sciagniecie sobie kazdy z was odtwarzarke QUICK TIME ??
sa za free i zajmuje instalka z 5 mb , a ta odtwarzarka obsluguje filmiki z aparatów fotograficznych i z telefonów wiec napewno sie przyda
HeHe. Faktycznie jak się ogląda to aż serce boli. Kokolino nie szkoda Ci sprzętu?
to nie bylo katowanie , ja o nia bardzo dbam , jest w naprawde dobrej kondycji i jej to nie przeszkadza ze czesem sie po kreci czy po lata bokiem , jezdze nia czasem agresywnie , ale to czasem , to wkoncu CSI a nie jakis tds , auto stworzone do sportowej jazdy po biega sobie puzniej sie spokojnie schlodzi i nic jej nie jest , m30 sa bardzo odporne na takie jazdy