Za tydzien Wwa ??

Admin przyjezdza :slightly_smiling_face:

nie potwierdzam i nie zaprzeczam :grinning:

hehe cwaniak jeden z zaskoczenia chce nas zalatwic :sunglasses:

poprostu nie chce sie wypucować gdzie dawce wyrwał :laughing:

spoko obstawimy drogi wiazdowe od lodzi i go zgarniemy :smiling_imp:

Co z Adminem :question: Był czy będzie :question:

no własnie, bo mnie temat umknął :wink:

Zabili Go i uciekł :laughing:

a najciekawsze, że nic nie kontynuuję :laughing:

Na pewno cichaczem wywiózł szuchę z Warszawki

no to dobrze, że mojej nie ma w stolycy :wink:
A poważnie - Macias, weź coś powiedz… :sunglasses:

Coś mi się wydaje, że Macias w garage rozbiera nabytek :bulb:

popeliny nasiał a teraz cisza, niby nie wie o co chodzi

widze jedno wyjescie :face_with_rolling_eyes: zrobic nalot na garege Maciasa i zastac go na goracym uczynku :sunglasses: a wtedy biedny jego los :wink:

to wyprostujmy :smiling_imp: :

  1. nie byłem
  2. będę
  3. 18-19.02.2006 r.
  4. nie po dawcę
  5. a na weselu

:grinning: :grinning:

p.s.
gościu nie może się zdecydować, czy chce, czy nie chce sprzedać :face_with_rolling_eyes:
ale jakby ktoś by zainteresowany, to mogę mieć srebrną budę '85, ja potrzebuję tylko podłogę (wygląda, że jest taka sama jak '81), a resztą mogę się podzielić (błotniki, drzwi, klapy itp) :sunglasses:

Tylko wygląda, a tak naprawdę jest inna…
Jakby co to reflektuję.

A co do budy to też mam taką do załatwienia tylko daleko bo śląsk ale jak coś to piszcie na Prive W dobrym stanie a oprócz tego jeszcze jest cała tapicera niebieska a buda jest kompletna z drzwiami brak świateł,atrapy,szyb,podwozia jak coś potrzeba to napiszcie :slightly_smiling_face:

już mi doniesiono, że przyjechał taki jeden i wywiózł pół garażu :wink:

Tia… :wink: