Admin przyjezdza ![]()
nie potwierdzam i nie zaprzeczam ![]()
hehe cwaniak jeden z zaskoczenia chce nas zalatwic ![]()
poprostu nie chce sie wypucować gdzie dawce wyrwał ![]()
spoko obstawimy drogi wiazdowe od lodzi i go zgarniemy ![]()
Co z Adminem
Był czy będzie ![]()
no własnie, bo mnie temat umknął ![]()
Zabili Go i uciekł ![]()
a najciekawsze, że nic nie kontynuuję ![]()
Na pewno cichaczem wywiózł szuchę z Warszawki
no to dobrze, że mojej nie ma w stolycy ![]()
A poważnie - Macias, weź coś powiedz… ![]()
Coś mi się wydaje, że Macias w garage rozbiera nabytek ![]()
popeliny nasiał a teraz cisza, niby nie wie o co chodzi
widze jedno wyjescie
zrobic nalot na garege Maciasa i zastac go na goracym uczynku
a wtedy biedny jego los ![]()
to wyprostujmy
:
- nie byłem
- będę
- 18-19.02.2006 r.
- nie po dawcę
- a na weselu
![]()
p.s.
gościu nie może się zdecydować, czy chce, czy nie chce sprzedać ![]()
ale jakby ktoś by zainteresowany, to mogę mieć srebrną budę '85, ja potrzebuję tylko podłogę (wygląda, że jest taka sama jak '81), a resztą mogę się podzielić (błotniki, drzwi, klapy itp) ![]()
Tylko wygląda, a tak naprawdę jest inna…
Jakby co to reflektuję.
A co do budy to też mam taką do załatwienia tylko daleko bo śląsk ale jak coś to piszcie na Prive W dobrym stanie a oprócz tego jeszcze jest cała tapicera niebieska a buda jest kompletna z drzwiami brak świateł,atrapy,szyb,podwozia jak coś potrzeba to napiszcie ![]()
już mi doniesiono, że przyjechał taki jeden i wywiózł pół garażu ![]()
Tia… ![]()