Kupiłem sobie ostatnio orginalne radyjko BMW BAVARIA C EXCLISIV, Beckera. Wygląca super. Ma tylko nietypowe podłączenia, ale napisałem do fabryki i przysłali instrukcję.
Wczoraj podpiołem do prądu, a tu na ekranie CODE.
Co robić ??? Dzwoniłem do gościa ale on nie pamięta, a radio zdemontował z przywiezionej BMW i odłożył na półkę…
Da się z tym jakoś zawalczyć ???
jasne, za kasę można ze wszystkim walczyć. napisz na prv to podam adres w wawie
A jeszcze jest tak, że na radiu powinna być nalepa z tym kodem
Na jego górnej części obudowy
Niemiachy czasem tak robią na wszelki wypadek ![]()
NIESTETY NIE TYM RAZEM.
NALEPKI SĄ DWIE:
- ŻE ORGINALNE BMW BECKER
- ZE ZERWANIE KASUJE GWARANCJĘ

ups, mnie się tak pare razy udało
trudno, trza płacić ![]()