Zakodowane radio

Kupiłem sobie ostatnio orginalne radyjko BMW BAVARIA C EXCLISIV, Beckera. Wygląca super. Ma tylko nietypowe podłączenia, ale napisałem do fabryki i przysłali instrukcję.
Wczoraj podpiołem do prądu, a tu na ekranie CODE.
Co robić ??? Dzwoniłem do gościa ale on nie pamięta, a radio zdemontował z przywiezionej BMW i odłożył na półkę…
Da się z tym jakoś zawalczyć ???

jasne, za kasę można ze wszystkim walczyć. napisz na prv to podam adres w wawie

A jeszcze jest tak, że na radiu powinna być nalepa z tym kodem :sunglasses: Na jego górnej części obudowy :wink: Niemiachy czasem tak robią na wszelki wypadek :laughing:

NIESTETY NIE TYM RAZEM.
NALEPKI SĄ DWIE:

  • ŻE ORGINALNE BMW BECKER
  • ZE ZERWANIE KASUJE GWARANCJĘ :laughing:

ups, mnie się tak pare razy udało :wink: trudno, trza płacić :face_with_rolling_eyes: