Witam znalazłem na na ebayu takie oto części:
Bitte entschuldigen Sie die Störung...
Jak sprawnie przeprowadzić transakcję?
Jak jest z kosztem przelewu i przesyłki?
Nie mam nikogo zaufanego w Niemczech, komu mógłbym powierzyć taka akcję
Witam znalazłem na na ebayu takie oto części:
Bitte entschuldigen Sie die Störung...
Jak sprawnie przeprowadzić transakcję?
Jak jest z kosztem przelewu i przesyłki?
Nie mam nikogo zaufanego w Niemczech, komu mógłbym powierzyć taka akcję