Zapiąć Pasy!!!

Ale k*… JAZDA

filmik z północnej czesci szwarwaldzkiego toru :smiling_imp:

o żesz … zapierdala to mało powiedziane … :astonished:

az sie zmeczylem :grinning: …super!!!