Witam,
Czy ktos wie cos na temat tej firmy. Wyglada ze robi gwint do naszych furek, ale nic nie wiem o jakosci i zetelnosci? Opinie mile widziane.
Witam,
Czy ktos wie cos na temat tej firmy. Wyglada ze robi gwint do naszych furek, ale nic nie wiem o jakosci i zetelnosci? Opinie mile widziane.
Z tego co widzę robi gwinty na czym popadnie ale myślę, że to kwestia indywidualnych wymagań. Ja mam sprawdzony lowtec i są rózne kowersje.
Adam, dzieki za info. Ja mam CSa czyli zawiecha jak w E12, czy lowtec robi cos do mojego modelu? (bardzo ciezko dostac gotowy zestaw).
Dalej czekam na recenzje…moze ktos juz robil zawieche w tym zakladzie ?
Witam,
Odświezam temat. Jakieś opinie na temat tego allegrowicza ? :
http://allegro.pl/gwint-gwintowane-bmw-3-e21-e30-5-e12-e28-6-e24-i6166859645.html
Jak dla mnie wygląda to calkiem calkiem no i cena chyba OK?
Co Wy na to ?
Hej,
Allegrowicza polecam, często od niego kupowałem części do Z3, żadnych problemów, uczciwy sprzedawca. Co do samego gwintu - nie mam pojęcia.
Dobrze wiedzieć,że gość uczciwy. Jeszcze troche poczekam ,ale wydaje mi się że to wlaśnie opcja dla mnie.
dzięki za info.