Zawieszenie Gwintowane "AdamTechGarage"

Witam,

Czy ktos wie cos na temat tej firmy. Wyglada ze robi gwint do naszych furek, ale nic nie wiem o jakosci i zetelnosci? Opinie mile widziane.

http://olx.pl/oferta/gwintowane-gwint-bilstein-fk-mts-bmw-e12-e24-e34-e32-e28-e30-e21-e60-CID5-ID7Pe3x.html#dfdf2f7260

Z tego co widzę robi gwinty na czym popadnie ale myślę, że to kwestia indywidualnych wymagań. Ja mam sprawdzony lowtec i są rózne kowersje.

Adam, dzieki za info. Ja mam CSa czyli zawiecha jak w E12, czy lowtec robi cos do mojego modelu? (bardzo ciezko dostac gotowy zestaw).

Dalej czekam na recenzje…moze ktos juz robil zawieche w tym zakladzie ?

Witam,

Odświezam temat. Jakieś opinie na temat tego allegrowicza ? :

http://allegro.pl/gwint-gwintowane-bmw-3-e21-e30-5-e12-e28-6-e24-i6166859645.html

Jak dla mnie wygląda to calkiem calkiem no i cena chyba OK?

Co Wy na to ?

Hej,
Allegrowicza polecam, często od niego kupowałem części do Z3, żadnych problemów, uczciwy sprzedawca. Co do samego gwintu - nie mam pojęcia.

Dobrze wiedzieć,że gość uczciwy. Jeszcze troche poczekam ,ale wydaje mi się że to wlaśnie opcja dla mnie.

dzięki za info.