Zbieram zamówienia na paski

średnio za przednie błotniki i drzwi, bo średnio resztę musiałbyś sprzedawać po połowie :v:

Ja chyba dałem za paski 110 albo 130zł w ASO, za komplet… :grin:

I tak najlepszy deal to tranzystorki. ASO 164zł, Allegro- 2-4,5zł :slightly_smiling_face:

twoje to są paseczki i kosztują w ASO 120 pln :v;

Ten dalej swoje :face_with_rolling_eyes: Wyluzuj :bulb: Zawsze tak jest, że w społecznościach kłutnia jest zawsze o pieniądze…
Sprawdziłem przed chwilą bo mam takie zarezerwowane na miejscu.

  1. przedni błotnik - 58,00,- z tym, że na prawy błotnik trzeba czekać aż wyprodukują
  2. drzwi - nie ma już ale można dopasować z tylnego błotnika
  3. tylny błotnik - 89,00,-
  4. spoiler przedni - nie wiem, nie pamietam, bo czy to takie ważne gdy sie doinwestowało auto ile kosztuje pasek :question: :exclamation:

jeśli masz “zarezerwowane” to poprostu masz w starej cenie…

No paseczki, paseczki :wink: Tyciunie, maniunie, pasunie :flushed:

Takie małe a cieszą :grin:

A nie takie PASIORY wielkie, fuj :grin: :laughing:

Kocie, podaj mi jaki symbol tych Twoich paskow, bo kiedys takie mialem, ale nie moglem w ASO dojsc do tego ktore to wg opisu. Teraz mam silver silver i tez jest dobrze, ale sentyment wersji pierwotnej nadal pozostaje

Sasza, proszę:

OK, ja wiem że mam “01ORNAMENTAL STRIPS SILBER/SILBER 51141933218”

A te Twoje (moje stare)to “DEKOR 2 51141933374 ANTHRACITE/SILVER” $70.03 ?

Napisałem tam : :grin: