średnio za przednie błotniki i drzwi, bo średnio resztę musiałbyś sprzedawać po połowie ![]()
Ja chyba dałem za paski 110 albo 130zł w ASO, za komplet… ![]()
I tak najlepszy deal to tranzystorki. ASO 164zł, Allegro- 2-4,5zł ![]()
twoje to są paseczki i kosztują w ASO 120 pln :v;
Ten dalej swoje
Wyluzuj
Zawsze tak jest, że w społecznościach kłutnia jest zawsze o pieniądze…
Sprawdziłem przed chwilą bo mam takie zarezerwowane na miejscu.
- przedni błotnik - 58,00,- z tym, że na prawy błotnik trzeba czekać aż wyprodukują
- drzwi - nie ma już ale można dopasować z tylnego błotnika
- tylny błotnik - 89,00,-
- spoiler przedni - nie wiem, nie pamietam, bo czy to takie ważne gdy sie doinwestowało auto ile kosztuje pasek

jeśli masz “zarezerwowane” to poprostu masz w starej cenie…
No paseczki, paseczki
Tyciunie, maniunie, pasunie ![]()
Takie małe a cieszą ![]()
A nie takie PASIORY wielkie, fuj
![]()
Kocie, podaj mi jaki symbol tych Twoich paskow, bo kiedys takie mialem, ale nie moglem w ASO dojsc do tego ktore to wg opisu. Teraz mam silver silver i tez jest dobrze, ale sentyment wersji pierwotnej nadal pozostaje
Sasza, proszę:
OK, ja wiem że mam “01ORNAMENTAL STRIPS SILBER/SILBER 51141933218”
A te Twoje (moje stare)to “DEKOR 2 51141933374 ANTHRACITE/SILVER” $70.03 ?
Napisałem tam : ![]()