zakupiłem w serwisie oryginalne szerokie paski. będę je klonował
, ktoś byłby zainteresowany ![]()
jaki wzór ?? ![]()
jak to jaki :v; z tym, że będę też robił do kpl. pasek na przedni oryginalny spojler
jak sie wyrobię z remontem to ..biorę
po ile ??? ![]()
masz kogoś z pewną reką do naklejenia
w końcu usiadłem i zrobiłem…
cana to 250 pln za boki, 300 pln boki + przedni spojler. montaż lub przesyłka gratis.
oczywiścię będzie to odpowiednio poprzycinane i pokryte folią transferową,
w celu łatwieszego naklejenia ![]()
rób na magazyn, paski prędzej czy później sie przydadzą ![]()
Macias, super że zrobiłeś paski ale można je zamówić z Nowej Zelandii komplet z przesyłką za 200zł. Przy cenie materiałów przebicie 500% to jest chyba dla starych znajomych sporawo..
to jeśli załatwisz mi materiały w takiej cenie, aby to była przebitka 500%, to biorę każdą ilość :pa:
p.s.
kiedyś wrzucałeś już chyba ten link i nikt nie był zainteresowany, poza tym wygląda mi to na sitodruk…
Co do zainteresowania to faktycznie nie wiem. No dobra, nie udało się wynegocjować rabatu więc niech zostanie, 300zł z Łodzi lub 200zł z Nowej Zelandii ![]()
a jest to w kpl. z transferem
i montażem gratis
, poza tym, ty też nie masz najniższych na rynku cen :v;
Rozumiem że chciałeś mi dogryźć?
Tak czy owak, Macias, zapraszam, dla Ciebie będę miał nawet najwyższe ceny na rynku
:piwko:
ależ oczy-wiście SIOSTRO :piwko:
hehe
sam zastanawiam się nad paskami tym bardziej że dysponuję ploterem tnącym mimaki 130cm szerokości i dostępem do wszelkich folii dostępnych na rynku w cenach hurtowych z dość dużym rabatem ( z naciskiem na mactac - oracal). Z wycinaniem jakichkolwiek rzeczy problemu nie ma, gorzej ze wzorem
Tyle że ten cały “BMW OEM specified high quality automotive 3M vinyl” oczywiście jeśli “musi” być oryginalny…
i nastały w końcu takie czasy… , że każdy ma ploter w domu ![]()
ja nawet czasem mam dwa, jak kobita w domu ![]()
e tam w domu
w pracy. W sumie to niezgorszy jest, z czujnikiem optycznym i współdziała z solventem też mimaki, więc naklejki drukowane o dowolnym kształcie, paski na tablice rejestracyjne etc można robić. Tylko po jaką cholerę :)? ten vinyl 3m nie powinien się wiele różnić od najlepszych obecnie folii samochodowych więc wierność oryginałowi chyba można by pominąć ![]()
folia M3 jest cieńsza i się po kilku latach kruszy. ja preferuję ORACAL. jedynie grafit HARTGE robię z MACTACA, bo jest metaliczny.
3m to niemiecki oracal tyle że gorszy jakościowo. A jakich serii używasz? samochodówek czy ekonomicznych?
3m to “niemiecki” (czyt. hamerykański), a ORACAL to z DDR-u ![]()
chodziło mi o to, przynajmniej tak twierdzi mój kolega z Mactaca w warszawie, że 3mowskie folie robi oracal w niemcowni, przynajmniej vinyle. Kiedyś w sumie to tylko 3m był. Chociaż cholera ich wie. A co do cen folii to bdb jakości folia kosztuje nie więcej niż 27 zł - rabat za m2. a najtańsza to nie wiem, może 8 zł…
Jasny gwint
Droczyć sie o 100pln mając szóstki
Ja mam paski z ASO średnio po 52pln za szt i nikt nie dramatyzuje. Wyprodukujcie płytki do zegarów za połowe ceny ASO albo elektrozawory nagrzewnicy lub błotniki, wówczas będzie sie o co licytywoć… a o paski gdy co drugi ma ploter w domu…pfii :v;