Sprzedam zderzak tył CS1. Używany w stanie bardzo dobrym.
tel. 790635635
O Panie, gdzieżeś to wykopał??
Na dnie wisły, wyschła
a wisła to wogóle do koszałkowa dopływa jeszcze :))
SOLD !
Sprzedam zderzak tył CS1. Używany w stanie bardzo dobrym.
tel. 790635635
O Panie, gdzieżeś to wykopał??
Na dnie wisły, wyschła
a wisła to wogóle do koszałkowa dopływa jeszcze :))
SOLD !