witam, potrzebuję do CSa '78r wersja europejska:
- do zderzaka tylnego oba zakończenia na stronę lewą i prawą, ewentualnie guma też,
- blaszki kształtem zbliżone do trójkąta mocowane na nitach w tylnych nadkolach
- okrągłą czarną blaszkę (zaślepkę czujnika poziomu paliwa), znajdującą się na podłodze bagażnika,
- zaślepkę znajdującą się pod nogami na podłodze
jeżeli ktoś coś posiada proszę o info
pozdrawiam