witam dzisiaj wybralem sie na szrot bmw niedaleko miejscowosci gdze mieszkam znalazlem jedna 6 i po drodze zrobilem kilka fotek szuch ktore spotkalem.moge jakos zamiesic na forum te foty bo mam tez kilka pytan zwoazanych z 6 ktora znalazlem na szrocie . czy musze wrzucic do sieci i wstawic link w forum
Wrzuć na jakiś serwer i zapodaj linka. Ciekawe 6 na szrocie ![]()
możesz wysłać do mnie: garage@op.pl a ja to zamieszczę
zdjecia sa juz na necie
tu jest link
http://www.bartekbmw6.republika.pl/index2.htm
gosc powiedxzial ze ma jescze 2 inne szuchy i ze bym wpadl w styczniu jak cos chce byl troche nieprzyjemny tak jakby mu nie zalezalo na pozbyciu sie tych samochodow
za siedzenia i tylnia kanape krzykna 100 funtow za drzwi 60 od sztuki ale mozna by bylo porozmawiac o cenia za calosc mowi ze chce 300 funtow
bylo tam jescze kilka innteresujacych modeli e30 m3 kilka ciekawych e21 i duzo czesci silnikow i takietam nastepnym razedm jak sie wybiore zrobie wiecej fotek
pozdro i wesolych swiat
Nie powiedziałeś,że to jest w Anglii ![]()
zdjecia sa z anglit tam mieszkam szrot jestw hihg wycombe na zachod od londynu ja mieszkam wmalym malowniczym miasteczku maidenhead
za kilka dni dam link do zdjec 6 wlasnie z tego miasta widzialem 3 i slyszalem ze jezdzi tu wiecej ostatnio tez widzialem e9 niedaleko mojego domu
pozdrawiam i wesolych swiat
Jeszcze zrób zdjęcia M3 e30 bo to też fajne autko
Swoją 6/7
masz w Polsce czy w Anglii??
ja tam nic nie widzę
(strona nie istnieje)
Macias nie denerwuj się-ja fotki już widziałem,pewnie limit przekroczony! ![]()
ze zdjeciami wszystko juz ok moja 6 jest w polsce w angli stoi mercedes w107tylko
TA szócha wygląda mi na wersje po 86 roku.
Smutne, że tak kończą gdzies prawdziwe klasyki - zero szacunku ![]()
Panowie taka 6 stoji i niszczeje
żeby tylko troche wiecej kaski było to bym ja sam przegarną
a widzielisci stara 6 cabrio
gdzies miałem zdiecie
ale sie zapodziało
poszukam .
pozdrawiam
Oj ciezko by mi bylo opuszczac ten szrocik bez przednich foteli i tylnej lotki ![]()
A swoja droga w Anglii jest wieksza szansa na lewy fotel w dobrym stanie
![]()
![]()
BMW 6 Cabrio
Jestes troszkę do tyłu z informacjami
przeglądnij sobie forum to zobaczysz nawet oferty sprzedaży takich cacek ![]()
Zajefajne fotki ![]()
A bedziesz jeszcze moze na tym szrocie, interesowały by mnie fotele które były na zdjeciach
Dla mnie to raj nie szrot ![]()
Są tam nawet moje fabryczne oponki…
Pochwalibyś się swoją 745i/A. Wyslij może foty do Maciasa.
Coś na temat 745iA mundka_78
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=15126&postdays=0&postorder=asc&start=15