Zlot 18-20.5.2007- Czechy

będę na pewno, ale raczej ix-em (albo felciom :sunglasses: ), bo szucha pewnie do maja nie wyzdrowieje :face_with_rolling_eyes:

zapowiada się mniamniuśnie :v;

Moj syn Krzys ma 1,5 miesiaca, wiec pokoj chcemy 2 osobowy.

Sliwowice pije zawsze jak jestem na nartach na Slowacji i jakos do tej pory tylko wtedy, no ale trzeba zaczac zmieniac przyzwyczajenia :laughing:

Macias daj spokoj z ta mala beemka z plecakiem i napedem na 4 lapy. Lepiej zabierz sie z kims jakims prawdziwym BMW :wink:

Kupilem sobie taka sliczna maske silnika bez kropoczki rdzy i zawiozlem w listopadzie do lakiernika w raz z klapka wlewu paliwa, powiedzialem ze ma byc w kolorze delphin jak na klapce i wygladac jak nowka, zrobilem tez maly blad i powiedzialem ze nie musi sie spieszyc bo sie nie pali.

Dzwonilem wczoraj 10ty raz, maska lezy przy scianie i nie dorobiony jest nawet lakier. Jak byscie w Czechach widzieli , ze nadjezdzam bez klapki wlewu paliwa to wiadomo ze jade ze stara maska :confused: . Kurde do maja naprawde niedaleko.

Ja tez bardzo chcialbym pojawic sie na tym zlociku, ale w chwili obecnej nie mooge sie okreslic :confused: i pewnie do ostatniego momentu nie bede wiedzial czy dam rade, ale znajac mnie dam rade :grin:

Jak tylko nie będę miał komunii chcrześnicy mojej kobiety to będę. A tak #$%^&* będę musiał z nią jechać tam ^&(^%&.

Cholera :exclamation: 20 maja mam komunię :face_with_rolling_eyes: Kurcze :exclamation: Nie da się zmienic terminu zlotu :question: Irko…

Ja nie bede mial zadnej komuni :stuck_out_tongue:

Wypije w Czechach za wasze zdrowie :piwko:

:piwko:

Ja myślę że też przyjadę wcześniej…

a przyjedziesz swoją nowa petardą czy będziesz ją jeszcze pieścił u Mańka

E no Gorg napewno petarda - nie wyobrazam sobie…

Moze zrobimy sobie ze dwa dni wczesniej nasz zlot w czechach i pojedziemy wtedy zlotem na zaprzyjazniony zlot…

Irko, do listy mozesz jeszcze dopisac Pawla z zona.

Miłosz

Wtedy będziemy na 100% !!! :piwko: :piwko: :piwko:

No i pieknie, niech zyje 628 !!!

Ale on ma orginalna skrzynie… :sunglasses:

Przyjedzcie jak chcete, dam wam do dyspozicii moj dom na wiosce

No to przyjezdzam na miesiąc :grin: :grin: :grin:

:lup:

A z domkiem na wiosce niezly pomysl, nie wykluczone , ze przynajmniej na jeden nocleg skorzystam, Gorg mnienapewno ugosci :grin: ile to mowiles ze jest od was do Pragi Irko?? Mieszkasz w tej miejscowosci w ktorej bedzie zlot?? A i jeszcze zrzera mnie ciekawosc ktoredy wiedzie trasa przejazdu 6-stkami :grinning: pojezdzilbym juz palcem po mapie.

zalezy przes jake przejscie granicne pojedzies
Zloz jest w mojej miejscowosci,wioska 5 km dalej
A do pragi 150

PS: a pijecie sliwowici?
[/quote]

:wink: He,he…

:wink: He,he…
[/quote]

ten sie zaśmiał co mało nie może :wink: