W sobote jedziemy do Ústí nad Labem (Miasto przy granicii niemieckej) na nastepne spotkanko BMW 21.23,24,28. Zapraszamy
http://www.bmw6club.cz/madrs/data/images/96%20-%20sraz_usti.doc
Szkoda, ze nie dopiero za jakies 2 tygodnie, bo napewno bym podjechal ![]()