Zlot , wrzesien 09 - koszulki

zamowienie wyslalem , kase zaplacilem , koszt 31zl / sztuka
prosze o wplaty na konto:

Pawel Milewski
66 1090 1711 0000 0001 0978 9019
BZ WBK
Koszalin
w tytule wplaty nick

przelałem .. ale nicka nie napisałem :flushed:

Chico dla mnie jeszcze jedna damska XL !!!
Razem 1xL Męska i 1xdamska XL :grin:

1xL Moge rozliczyc sie na zlocie :question:

2 x XL tak ze 110 w biuście :grin: i + 1 x S
i dla WP 1 x L i 1 x S

A dla Ramzesa?

przecież zamówiłem 2 szt :v;

Aj, oj to przepraszam :slightly_smiling_face:

Zaplace w piatek

nr konta dla tych , ktorym wygodniej , jak ktos chce moze dac gotowke na zlocie
pozdrawiam

Zapłacę na zlocie.

Jak mozna jeszcze domowic, to prosze 2 szt XL i 1 damską M

  1. Robimy nowa liste , osoby chetne na koszulki prosze o wpisywanie , ilosci , rozmiaru i koloru dalej w tym poscie .
    kolory do wyboru czarny ,bialy , blekitny

2.osoby , ktore nie zdazyly rozliczyc sie na zlocie prosze o wplaty na numer konta podany pare postow wyzej. Dzieki!

to ja poproszę 1xL biała - męska, 1xS męska czarna :sunglasses:

Ponieważ Chico żyje miłością i ma głowę w obłokach mam w Warszawie trzy koszulki, których nie zabrał z mojego auta :laughing: 2xL i 1xm damskie w kolorze czarnym więc jak ktoś reflektuje to brać ode mnie a ja mu przeleję kasę bo wysyłanie ich paczką tylko dołoży mu kosztów :grin: Oczywiście nasz miłośnik wie o tym, że je zostawił :pa: