zamowienie wyslalem , kase zaplacilem , koszt 31zl / sztuka
prosze o wplaty na konto:
Pawel Milewski
66 1090 1711 0000 0001 0978 9019
BZ WBK
Koszalin
w tytule wplaty nick
zamowienie wyslalem , kase zaplacilem , koszt 31zl / sztuka
prosze o wplaty na konto:
Pawel Milewski
66 1090 1711 0000 0001 0978 9019
BZ WBK
Koszalin
w tytule wplaty nick
przelałem .. ale nicka nie napisałem ![]()
Chico dla mnie jeszcze jedna damska XL !!!
Razem 1xL Męska i 1xdamska XL ![]()
1xL Moge rozliczyc sie na zlocie ![]()
2 x XL tak ze 110 w biuście
i + 1 x S
i dla WP 1 x L i 1 x S
A dla Ramzesa?
przecież zamówiłem 2 szt :v;
Aj, oj to przepraszam ![]()
Zaplace w piatek
nr konta dla tych , ktorym wygodniej , jak ktos chce moze dac gotowke na zlocie
pozdrawiam
Zapłacę na zlocie.
Jak mozna jeszcze domowic, to prosze 2 szt XL i 1 damską M
2.osoby , ktore nie zdazyly rozliczyc sie na zlocie prosze o wplaty na numer konta podany pare postow wyzej. Dzieki!
to ja poproszę 1xL biała - męska, 1xS męska czarna ![]()
Ponieważ Chico żyje miłością i ma głowę w obłokach mam w Warszawie trzy koszulki, których nie zabrał z mojego auta
2xL i 1xm damskie w kolorze czarnym więc jak ktoś reflektuje to brać ode mnie a ja mu przeleję kasę bo wysyłanie ich paczką tylko dołoży mu kosztów
Oczywiście nasz miłośnik wie o tym, że je zostawił :pa: