Zlot , wrzesien 09 - koszulki

Witam zamawiam koszulki z haftowanym logo jak wyzej plus napis Zlot milosnikow BMW E24 KOSZALIN 2009 , kolor czarny , koszulki polo.
Nie ma czasu nad dyskusje nad logo, kolorami itd, i nie potrzebuje odnosnie tego zadnych sugestii :stuck_out_tongue:
Cena okolo 36-42 zl /sztuke zaleznie od ilosci
prosze o okreslenie kto jest chetny wg formatu:
nick /ile sztuk / w jakim rozmiarze
w TYM POSCIE
brak koszulek dzieciecych
damskie moga byc w kolorze blekitnym zainteresowanych damskimi prosze o dane z wymiarami Pan na PW :grinning:

Rozmiar Wysokość postawy w cm Obwód klatki piersiowej w cm
S 166-170 86-89
M 171-179 90-97
L 179-183 98-105
XL 184-187 106-113
XXL 188-191 123-129

rozmiarowka damska
XS 160-165 78-85
S 166-170 86-89
M 171-179 90-97
L 179-183 98-105
XL 184-187 106-113
XXL 188-191 114-121
XXXL 192-198 123-129

Mielno ?? czy Koszalin
ja poproszę 2 sztuki jedną 4 xl i jedną L

kinior 1 meska L, 1 damska S

Milosz 1 x meska , 1 x damska

Ja poproszę 2xL i 1x dla Żonki - z wymiarami to się zgadamy … ale damska M :sunglasses:

2 szt L męskie

Jedna dla Irka XL

piotrmatusz, 1szt męskie L, 1 szt damskie M

bodzy- XL/1 szt

swietny pomysl…

poprosze meska L i damska XS.

dzieki.

Męskie:

1x XXL
1x L

Pzdr i ThX

Sasza

Ja poproszę : L oraz XL z męskich.

To i ja jedną poproszę XL.

Dla mnie jedna XXL i jedna damska 173 wzrost 104 w biuscie.

Czy to jakieś przechwałki? :stuck_out_tongue:

aaaaaaaaa tak

…nie zauwazylem, ze pojawila sie rozmiarowka damska, wychodzi w takim ukladzie w zaokragleniu L

Ja poproszę damską L x 1 sztuka

1xL męska

Zamykam liste dzisiaj o 12tej.

też proszę chyba L :slightly_smiling_face: nie znam się na tym.