zapraszamy do warsztatu auto classic service
ul. 19 Kwietnia 63, przedłużenie szkolnej w Raszynie
Adam
Gorg
Filip
Bartolommeo
Macias
a wygospodarujesz jakieś miejsce do spania :piwko:
Jak by się zebrało kilku spadochroniarzy to jest “tani” hotel w centrum z parkingiem - wygląda raczej jak akademik. 105-130 zeta za pokój 3 osobowy…
Lomo już tam rezydował i przeżył ![]()
Filip zabezpiecza nocleg w swojej chatce oraz gril na gaz ![]()
Szefem kuch będzie Paweł ![]()
to możecie do tego dopisać jeszcze moje imieniny ![]()
p.s.
rozumiem, że znów bal samców ![]()
sausage fest
Super ![]()
Baby nie przeszkadzają, zajma sie plotkami w biurze i kuchni, a My Faceci w garage ![]()
Siakaś striptizerka by się jeszcze przydała skoro to męski wieczorek…
masz tam parę rurek Adaś?
Filip powiedział, że zatańczy i ciekaw jestem czy Macias będzie chciał spać u niego
![]()
jak karol będzie, to coś załatwi ![]()
Karol będzie z narzeczoną ![]()
02.02.08 - Egzamin z Integracji Europejskiej
![]()
A tak chętnie bym obejrzał twój nowy Garage, i poznał trzon FORUM 6 ![]()
Osoby z poza Warszawy, które planuja przyjazd na iprezę proszone są o kontakt z Filipem lub ze mną w celu ustalenia noclegu.
Jest jeszcze propozycja after party w niedzielę u Filipa.
jest jeszcze jeden powód: wczoraj minęło 5 lat macias-garage ![]()
ja będę na pewno, więc proszę przygotować dla mnie apartament ![]()
Moze tez wpadniemy na godzinke (z butelka)
tym razem zarekwirujemy ci kluczyki i po godzinie nie wyjedziesz :v;
Irko, jesteś niesamowity ![]()
No właśnie Irko, zwłaszcza jak inni mają bliżej i marudzą, że egzamin, nie mogą i to, i tamto i w ogóle ![]()
Tak więc propozycja spanka u mnie jak najbardziej aktualna.
Ja oczywiście spię z Maciasiem, poza tym jeszcze ze 3 łożką się znajdą ![]()
Reszta ew. materace dymane / śpiwory / karimaty / rekiny przed domem ![]()
A czy ekipa z P-nia się wybiera ![]()
Impreza zapowiada sie na niezly zlocik w srodku “zimy”.
Ja niestety musze prosic o wypicie zdrowka - jestem po rekonstrukcji kolana ACL ![]()
Milej zabawy