02.02.2008, g. 15:00 Imprezowa kumulacja

zapraszamy do warsztatu auto classic service
ul. 19 Kwietnia 63, przedłużenie szkolnej w Raszynie
Adam
Gorg
Filip
Bartolommeo
Macias

a wygospodarujesz jakieś miejsce do spania :piwko:

Jak by się zebrało kilku spadochroniarzy to jest “tani” hotel w centrum z parkingiem - wygląda raczej jak akademik. 105-130 zeta za pokój 3 osobowy…
Lomo już tam rezydował i przeżył :slightly_smiling_face:

Filip zabezpiecza nocleg w swojej chatce oraz gril na gaz :v:
Szefem kuch będzie Paweł :grinning:

to możecie do tego dopisać jeszcze moje imieniny :smiling_imp:

p.s.
rozumiem, że znów bal samców :laughing:

sausage fest

Super :bulb:

Baby nie przeszkadzają, zajma sie plotkami w biurze i kuchni, a My Faceci w garage :grin:

Siakaś striptizerka by się jeszcze przydała skoro to męski wieczorek… :grin: masz tam parę rurek Adaś?

Filip powiedział, że zatańczy i ciekaw jestem czy Macias będzie chciał spać u niego :laughing: :laughing: :laughing:

jak karol będzie, to coś załatwi :laughing:

Karol będzie z narzeczoną :face_with_rolling_eyes:

02.02.08 - Egzamin z Integracji Europejskiej :cry: :neutral_face:

A tak chętnie bym obejrzał twój nowy Garage, i poznał trzon FORUM 6 :grin:

Osoby z poza Warszawy, które planuja przyjazd na iprezę proszone są o kontakt z Filipem lub ze mną w celu ustalenia noclegu.
Jest jeszcze propozycja after party w niedzielę u Filipa.

jest jeszcze jeden powód: wczoraj minęło 5 lat macias-garage :smiling_imp:

ja będę na pewno, więc proszę przygotować dla mnie apartament :v:

Moze tez wpadniemy na godzinke (z butelka)

tym razem zarekwirujemy ci kluczyki i po godzinie nie wyjedziesz :v;

Irko, jesteś niesamowity :sunglasses:

No właśnie Irko, zwłaszcza jak inni mają bliżej i marudzą, że egzamin, nie mogą i to, i tamto i w ogóle :v:

Tak więc propozycja spanka u mnie jak najbardziej aktualna.
Ja oczywiście spię z Maciasiem, poza tym jeszcze ze 3 łożką się znajdą :laughing:
Reszta ew. materace dymane / śpiwory / karimaty / rekiny przed domem :wink:
A czy ekipa z P-nia się wybiera :question:

Impreza zapowiada sie na niezly zlocik w srodku “zimy”.
Ja niestety musze prosic o wypicie zdrowka - jestem po rekonstrukcji kolana ACL :frowning:

Milej zabawy