No fajne koło, tyle że bez sporego obniżenia to będzie średnio wyglądać…
zapewne będzie ładnie wyglądała obniżona … tylko gdzie kupić sprężyny niższe do zawiasu e12. O to jest pytanie ![]()
Zrobić samemu
. Uciąć tyle ile trzeba, podgrzać palnikiem, wyrównać ostatni zwój i gotowe. Ja tak robię z tylnymi w CS1 bo tutaj nigdy nic dobrze nie pasuje.
na ebay.de - H&R robi to cały czas.
na ebay.de - H&R robi to cały czas.
No właśnie Panowie, H&R podobno ma sprężyny, które wg ich katalogu sa do E12 (-0mm)
kojarzycie ??
akurat miałem 2 komplety sprężyn dlatego postanowilem jedne przyciąć o jeden zwój, żeby sprawdzic co wyjdzie z tego ale i tak czekam na szyby i wnetrze… auto u tapicerów już kilka miesięcy ![]()
Macias:
na ebay.de - H&R robi to cały czas.
No właśnie Panowie, H&R podobno ma sprężyny, które wg ich katalogu sa do E12 (-0mm)
kojarzycie ??
panienki nie kojarzą, bo ja tylko miałem kilka sztuk e24/cs i to robiłem.
podpowiadam: hasło BROWN
barthudzik:
Macias:
na ebay.de - H&R robi to cały czas.
No właśnie Panowie, H&R podobno ma sprężyny, które wg ich katalogu sa do E12 (-0mm)
kojarzycie ??
panienki nie kojarzą, bo ja tylko miałem kilka sztuk e24/cs i to robiłem.
podpowiadam: hasło BROWN
Koleszko, nie każdy włada takim slangiem, jeśli masz coś do powiedzenia(napisania) byłoby miło gdybym Cię zrozumiał ![]()
tak trudno poszukać?, to masz gotowca!
https://hrsprings.pl/sprezyny-obnizajace-h&r-bmw-5er-e12-29533-1-pi-399.html
i nie mów do mnie “koleszko” :lup:
tak trudno poszukać?, to masz gotowca!
https://hrsprings.pl/sprezyny-obnizajace-h&r-bmw-5er-e12-29533-1-pi-399.html
i nie mów do mnie “koleszko” :lup:
DZIĘKI, o to chodziło !!
…i wycofuje !!! :piwko:
…Silnik prawie złożony : szlif głowicy, tłoki nadwymiarowe MAHLE, …
Byłbym wdzięczny gdybyś powiedział gdzie i za ile kupiłeś tłoki? Jaki mają kod Mahle?