BMW 633 CSi E24 KARMANN 1976 r / NR 819

No fajne koło, tyle że bez sporego obniżenia to będzie średnio wyglądać…

zapewne będzie ładnie wyglądała obniżona … tylko gdzie kupić sprężyny niższe do zawiasu e12. O to jest pytanie :sunglasses:

Zrobić samemu :wink: . Uciąć tyle ile trzeba, podgrzać palnikiem, wyrównać ostatni zwój i gotowe. Ja tak robię z tylnymi w CS1 bo tutaj nigdy nic dobrze nie pasuje.

na ebay.de - H&R robi to cały czas.

No właśnie Panowie, H&R podobno ma sprężyny, które wg ich katalogu sa do E12 (-0mm)

kojarzycie ??

akurat miałem 2 komplety sprężyn dlatego postanowilem jedne przyciąć o jeden zwój, żeby sprawdzic co wyjdzie z tego ale i tak czekam na szyby i wnetrze… auto u tapicerów już kilka miesięcy :frowning:

panienki nie kojarzą, bo ja tylko miałem kilka sztuk e24/cs i to robiłem.

podpowiadam: hasło BROWN

Koleszko, nie każdy włada takim slangiem, jeśli masz coś do powiedzenia(napisania) byłoby miło gdybym Cię zrozumiał :wink:

tak trudno poszukać?, to masz gotowca!

https://hrsprings.pl/sprezyny-obnizajace-h&r-bmw-5er-e12-29533-1-pi-399.html

i nie mów do mnie “koleszko” :lup:

DZIĘKI, o to chodziło !!

…i wycofuje !!! :piwko:

Byłbym wdzięczny gdybyś powiedział gdzie i za ile kupiłeś tłoki? Jaki mają kod Mahle?