Historia modelu E24

BMW 750 biturbo
http://sweb.cz/Jiri.Ryz/foto_soubory/PICT0219.jpg

czaje, ale nie widza wyjscie z kolektora ssacego na rure od filtra powietrza, za to widze cos na styl powierzchni filtrow stozkowych - tedy zasysane jest powietrze bezposrednio do kolektora?

MIŁOSZ o tej pewnie myslisz: http://www.bmwtuning.cz/hot_upravy/650_v12.htm

to jest dopiero hybryda :grin:

ssanie jest za grilem niejest widac to na zdjeciu sa chlodnice powietrza na turba.
Wiecej tutaj: http://www.volny.cz/bmw750ial/

ale jedzie

mowiac hybryda mialem na mysli oczywiscie 650 :sunglasses: zreszta 750 tez jest niezlym wynalazkiem ktory bez watpienia jedzie :face_with_rolling_eyes:

mierzona byla kiedys ta 650 na 1/4 mili??

niewie Marcin. wie tylko ze ma przelacnik z jakis 320 na 380km

jak by nie bylo ponad 300km juz brzmi dobrze :grin:

a jakie wyzwanie dla karola :hmm:

Tak to wlasnie ten obraz nedzy i rozpaczy :slightly_smiling_face: Czyli wszystko jasne, dzieki :slightly_smiling_face:

Czy zostałem wypisany z pisania o historii czy temat jest dla mnie aktualny :question:

Z tego co ja kumam to piszesz to razem z Radkiem… :grinning:

Radku?? coś mi umknęło??

Historie E24 bedzie mozna spokojnie strescic z Kroniki, gorzej z moim dzialem ktorego jeszcze nie zaczalem :frowning:

Z postu “do roboty towarzysze” ")

piękny stożek na silniczku krokowym :grin: