BMW 750 biturbo
http://sweb.cz/Jiri.Ryz/foto_soubory/PICT0219.jpg
czaje, ale nie widza wyjscie z kolektora ssacego na rure od filtra powietrza, za to widze cos na styl powierzchni filtrow stozkowych - tedy zasysane jest powietrze bezposrednio do kolektora?
MIŁOSZ o tej pewnie myslisz: http://www.bmwtuning.cz/hot_upravy/650_v12.htm
to jest dopiero hybryda ![]()
ssanie jest za grilem niejest widac to na zdjeciu sa chlodnice powietrza na turba.
Wiecej tutaj: http://www.volny.cz/bmw750ial/
to jest dopiero hybryda :mrgreen:
ale jedzie
mowiac hybryda mialem na mysli oczywiscie 650
zreszta 750 tez jest niezlym wynalazkiem ktory bez watpienia jedzie ![]()
mierzona byla kiedys ta 650 na 1/4 mili??
niewie Marcin. wie tylko ze ma przelacnik z jakis 320 na 380km
jak by nie bylo ponad 300km juz brzmi dobrze ![]()
to jest dopiero hybryda :mrgreen:
a jakie wyzwanie dla karola :hmm:
MIŁOSZ o tej pewnie myslisz: http://www.bmwtuning.cz/hot_upravy/650_v12.htm
Tak to wlasnie ten obraz nedzy i rozpaczy
Czyli wszystko jasne, dzieki ![]()
Czy zostałem wypisany z pisania o historii czy temat jest dla mnie aktualny ![]()
Z tego co ja kumam to piszesz to razem z Radkiem… ![]()
Radku?? coś mi umknęło??
Historie E24 bedzie mozna spokojnie strescic z Kroniki, gorzej z moim dzialem ktorego jeszcze nie zaczalem ![]()
Radku?? coś mi umknęło??
Ze wstepnych deklaracji sytuacja ma sie tak:
1.) Opracowanie historii modelu e24 - RADOSC, ZBYSZEK - jesli ktos posiada ciekawe materialy - prosze wysylac do nich
Z postu “do roboty towarzysze” ")
http://www.bmwtuning.cz/hot_upravy/635_650/pages/006.htm
to sa kolektory ssace razem z filtrami?
piękny stożek na silniczku krokowym ![]()