http://www.classicservice.com.pl

A mnie na obiadek to nikt nie zaprosi :exclamation: :exclamation: :exclamation: :exclamation:

spóźniłeś się jedynie o 3 miesiące z tym postem:) no na obiadek:)

Ze snu zimowego wyrwałeś się :question: :laughing:

Nie istotne, fakt pozostaje faktemże na obiadek zaproszony nie zostałem, krecha Adaś :wink:

Bez brawury :exclamation: Kubuś nie dzwonił :question: Niemożliwe :exclamation:

Widać Kubus już mnie nie lubi, tak też myslałem. :cry:

Pewno nabiłeś Go w butelkę, to się odwdzięczył :wink:

Czyżbyś Adaś wiedział coś o czym ja nie wiem :question:

Mowa :exclamation:

o co wogol chodzi :question: :confused:

też chciałbym wiedzieć :question: wcale wesoło to ie brzmi :smiling_imp: bez jaj Panowie :exclamation:

qrwa, teraz to i ja nie wiem o co chodzi… :astonished:
generalnie tylko czytam i się nie wtrącam, ale ciekawość nie wytrzymała :bulb: :question:
osochozi :question:

Chodzi o to, że nie zadzwoniłe

Chodzi o to, że nie zadzwoniłeś do Pawła, że jest obiadek w SPHINX’sie :laughing: :laughing: :laughing:

I wszystko wyszło na jaw, ale czym tak podpadłem Kubie? :smiling_imp:

Myśle, że nie podpadłeś, zapomniał Chłopak i już :slightly_smiling_face:

Adam Cię wkręcił, a Ty się dałeś:)

Mamy Cię :exclamation: :laughing:

Kręcisz Adaś, kręcisz. Hmmmm, chyba zobacze jak sie lakier rysuje na srebrnych szóchach, a zaczne od Twojej :laughing:

ej, zaraz :exclamation: jaki obiadek :question: Przecież ostatnio nic nie było :exclamation: Paweł, przecież wiesz, że zawsze dzwonię…
Dalej nie wiem o co chodzi… Przecież ostatnio byliśmy u Fiszera, a poza tym jak coś było to i ja nie byłem :bulb: