A mnie na obiadek to nikt nie zaprosi
![]()
spóźniłeś się jedynie o 3 miesiące z tym postem:) no na obiadek:)
Ze snu zimowego wyrwałeś się
![]()
Nie istotne, fakt pozostaje faktemże na obiadek zaproszony nie zostałem, krecha Adaś ![]()
Bez brawury
Kubuś nie dzwonił
Niemożliwe ![]()
Widać Kubus już mnie nie lubi, tak też myslałem. ![]()
Pewno nabiłeś Go w butelkę, to się odwdzięczył ![]()
Czyżbyś Adaś wiedział coś o czym ja nie wiem ![]()
Mowa ![]()
o co wogol chodzi
![]()
też chciałbym wiedzieć
wcale wesoło to ie brzmi
bez jaj Panowie ![]()
qrwa, teraz to i ja nie wiem o co chodzi… ![]()
generalnie tylko czytam i się nie wtrącam, ale ciekawość nie wytrzymała
![]()
osochozi ![]()
Chodzi o to, że nie zadzwoniłe
Chodzi o to, że nie zadzwoniłeś do Pawła, że jest obiadek w SPHINX’sie
![]()
I wszystko wyszło na jaw, ale czym tak podpadłem Kubie? ![]()
Myśle, że nie podpadłeś, zapomniał Chłopak i już ![]()
Adam Cię wkręcił, a Ty się dałeś:)
Mamy Cię
![]()
Kręcisz Adaś, kręcisz. Hmmmm, chyba zobacze jak sie lakier rysuje na srebrnych szóchach, a zaczne od Twojej ![]()
ej, zaraz
jaki obiadek
Przecież ostatnio nic nie było
Paweł, przecież wiesz, że zawsze dzwonię…
Dalej nie wiem o co chodzi… Przecież ostatnio byliśmy u Fiszera, a poza tym jak coś było to i ja nie byłem ![]()