zarzuce off-topic do waszego off-topicu ![]()
ktos tam byl i rozeznal sie w cenach czy jeszcze nie?
zarzuce off-topic do waszego off-topicu ![]()
ktos tam byl i rozeznal sie w cenach czy jeszcze nie?
Kubus, to wogóle chodzi chyba o styczeń. Zamknijmy temat, bo chłopaki ostro nakręcili.