http://www.classicservice.com.pl

zarzuce off-topic do waszego off-topicu :slightly_smiling_face:

ktos tam byl i rozeznal sie w cenach czy jeszcze nie?

Kubus, to wogóle chodzi chyba o styczeń. Zamknijmy temat, bo chłopaki ostro nakręcili.