Będę 30.04 - 02.05
Albo E24 albo vectrą jeszcze nie wiem.
Tommy,majówka jest 7,może się wyrobisz? ![]()
Nr tel do mnie wysłałem Ci na priv, a namiot mozesz wziąć, ja kimnę sie w szósteczce, chyba, że wylukamy jakiś tani hotelik albo jakis kemping, ale to juz na bierząco, bo tak naprawdę, spotkanko mozna zrobić gdzie kolwiek…
słuszna racja:)
Właśnie… Toruń to cywilizowane miasto wkońcu, nie
Jak trza było passek do alternatora w niedzielę znaleźć, to się znalazo…
ale aż wstyd mi było gościa z domu do pracy wyciągać po jeden gupi paseczek
ale się dało ![]()
W Poznaniu w niedzielę też dało się znaleźć gościa, żeby pospawał to co trzeba, więc tylko chełmu nie da się na lewą tronę przewrócić ![]()
cholera, gdzie nie pojedziemy to musimy coś zepsuć ![]()
puk puk puk… ja tu pukam w nieszpachlowane drewno ![]()
A ja w puste i nie malowane, czyli w moja głowe ![]()
przypomniało mi się, że na mazurach też była przygoda ![]()
…i to gruba :!:…i zawsze czarna szócha ![]()
cóż - z Koszalina prawdopodobnie szóchami zjawią się Bokej i Ja - no może jeszcze Chico. Kornaga dzielnie ze swoją walczy ale do majówki raczej nic nie wywalczy ![]()
Dawidek ma już szóchę ![]()
Ja może w przyszłym roku dam radę wyjechać
Ale Marek zawsze jest chętny abym mógł się karnąć co by z prawy nie wyjść ![]()
Tylko prawej ręki i lewej nogi nie uzywaj ![]()
MAREK:
cóż - z Koszalina prawdopodobnie szóchami zjawią się Bokej i Ja - no może jeszcze Chico. Kornaga dzielnie ze swoją walczy ale do majówki raczej nic nie wywalczy 8)
Dawidek ma już szóchę :?:
ano kupił sobie z niemiec 628 - technicznie bardzo dobra - OTOMOTO - nowe i używane samochody i motocykle oraz części samochodowe. Ogłoszenia motoryzacyjne.
![]()
Tommy,majówka jest 7,może się wyrobisz? :roll:
O KUŹWA!
Jak to się stało, że pisze 7 a ja czytam 1?? ![]()
W takim razie mogę wpaść ale dopiero 8.
czy wystarczy tam byc wczesniej czy konieczne sa jednak te rezerwacje?
Doczytałem, że jest możliwość zotania na noc na terenie zlotu.
http://bmw.isp.net.pl/zloty/maj2005/program.html