Majówka

7 maja o godzinie 6:00 zbiureczka w Macdonald’s-ten na trasie wylotowej na gdańsk zaraz za stacją benzynową ORLEN… Myśle, że 6:30 wystartujemy :grinning:
Kto jedzie :question:

ja jadę tylko że wyjżdżam spod Mc’Donalda w Gdańsku ale chyba nie tak raniutko

do Toronto mam nadzieję że wystarczą mi 2,5 godz.

jedziecie “2” przez Krośniewice, czy przez Płock i Włocławek :question: , jeśli przez Krośniewice, to bym się do Was dołączył :grinning:

melduję się :smiling_imp:

jakby ktoś potrzebował nocleg to myślę, że nic bliżej się nie znajdzie…

http://noclegi.e-nocleg.pl/koliber258/

dwójka z łazienką 80 zł… :grinning:

Ja tez sie zjawie
Ale obawiam sie ze ten parking przy trasie nas nie pomiesci :laughing:

Jak sie popieści to się pomiesci :bulb:
INFORMACJA DLA CHCĄCYCH DOŁĄCZYĆ PO DRODZE:
Jechac będziemy trasą gdańską jest to 7-demka w Płońku odbijamy na Toruń jest to trasa nr 10 która prowadzi przez Drobin, Sierpc i Lipno..
W razie cos nr tel do mnie 601236410.

Znaczy że brać namiot czy walimy do motelu,czy zajazdu,czy co?

Ja zabieram tylko śpiwór :bulb:

w morde jeża - widzę że szykujecie się na ostrą impreze - ja będę z rodzinką więc nocowac na pewno nie bede :sunglasses:

Impra będzie jak nic, jutro Kubuś zadzwoni do Hotelu który podał Macias, może coś zarezerwuje :question: W końcu 25zeta za nocleg to żadne pieniądze…

to tak spadło… :astonished: mnie wychodzi 40 ode łba… :grinning:
p.s.
a ile was budiet, bo nie wim ile prądu zabrać :wink:

Ja jestem na bank :smiling_imp: Kubuś weż mnie pod uwagę z rezerwacją proszę

A może ktoś zna jakiś Motel pod Toruniem :question: przy trasie…

przy trasie jest np. to:

tylko jak tam dojechać wieczorkiem :face_with_rolling_eyes:

Jak dla mnie..bomba.

Dla mnie też bomba :exclamation: Kubuś może zarezerujesz kilka miejsc :question:

trza szukać czegoś inszego - tam nie ma miejsc już, człowiek powiedział, że trzeba duzo wcześniej :sunglasses:
Ale zaraz posiedzę przed googlami i porzperam :wink:

a w tym hotelu aeroklubu też już nie było miejsc???

p.s.
natomiast tu są miejsca na pewno…

http://www.bugajski.pl/grebocin/noclegi/

dzwoniłem, z soboty na niedzielę jest 20 miejsc…

Wszyscy dotarli cali i zdrowi :question: Było zajefajnie :exclamation: