mój warsztat

:laughing:

w najbliższej przyszłości prawdopodobnie nie :laughing:

Wszyscy którzy naprawiali blacharsko rekiny, więcej nie chcą tego robić :grin: Przynajmniej tych, których znam… Oprócz Maciasa :v:

Czekaj , czekaj , to chyba jego pierwsza szucha w robocie , zobaczymy co powie , jak skończy :laughing:

Macias przeszedł na seryjną naprawę, więc chyba nie jest tak źle :grin:

Możesz podjechać zobaczymy co tam masz…
www.bart-auto.pl - strona nie aktualizowana dawno ale poglądowo podaje.
w razie pytań 510-126-229

Mówisz , że kolega od 2007 r. jeszcze nic nie znalazł… :smiling_imp: :smiling_imp: :smiling_imp: :laughing:

Usiadłem na chwile nie doczytałem…

a ja tam od 2007 szukam jakiegoś sensownego lakiernika :??: a cztery auta czekają, a dwa następne się robią :face_with_rolling_eyes: