W sobotę zajechała do Dawida moja czarnulka i tam będzie się “pasła” z jakiś miesiąc.
W sumie wyszło 36 punktów do zrobienia także nudzić się chyba Dawid nie będzie ![]()
O postępach będę się Was starał informowac na bieżąco.
Najpierw do wywalenia idzie gaz!!
taaa, będę tam w środę (szkoda, że nie poczekaliście) to skontroluje ![]()
Gratuluje decyzji, dobry początek ![]()
36 punktów z rdzą?
no co Ty
Na starej Mańkowej szóstce ![]()
oszalałeś ![]()
Nie chodzi o rdzę
36 punktów do poprawy ![]()
po prostu lubię jak wszystko gra!!
no to zafundowales jej miesieczne sanatorium
a tak z ciekawosci spytam co masz przy niej do zrobienia poza wywaleniem gazu
cos powazniejszego czy same jakies pierdolki ![]()
no tak 36 punktow ale poza wywaleniem gazociagu ,porzadna pogazowa diagnostyka silnika trzeba jeszcze uporac sie z wieloma bzdetami ktore nie przeszkadzaja podczas eksploatacji(oczywiscie zbyt mocno) a i sa w takim aucie niezbyt mile widziane-jakies skrzypienia,klocki tarcze kontrola zawieszenia,poprawki instalacji elektrycznej drobne poprawki lakiernicze,usuniecie drobnych pozostalych niedociagniec wynikajacych z eksploatacji pojazdu…lecz najwazniejsze to GAZ WON
-JESTEM DUMNY Z MOJEGO KOLEGI ZIOMKA ZA TE MESKA DECYZJE KTOREJ JA NIE MOGLEM I NIE UMIALEM PODJAC
czyli jednym slowem jest do zrobienia kosmetyka
i bardzo mnie to cieszy ![]()
taaaa, ze szlifem i wymianą panewek ![]()
żartuję ![]()
W środę raniutko jestem w Koszalinie, a w czwartek jedziemy na rajd organizowany przez automobil klub Koszalin ![]()
Ciekawe jak się spisze Mańkowa szósteczka ![]()
kurcze znowu żartuje ![]()
coś gupie te żarty ![]()
A poważnie, będę robił fotki i na pewno poproszę Łyżwę żeby jakieś info zamieścił, może być fajna imprezka ![]()
Ty a może znasz jakieś szczegóły dotyczące tego rajdu, bo ja osobiście wiem że JEST ale nic więcej. ![]()
niesty nie, ale Wasz automobil klub nie ma stronki www żadnej
niewierze…
musi mieć chociaż numer telefonu ![]()
Marku bądź pod siedzibą automobilklubu o 8.45 i wszystkiego się dowiesz.
rany, jak ja wstane…
przecież to jak niedziela ![]()
Kuba to się nie kładź spać i już ![]()
jak ja tam wpadnę!!!
a w ogóle ktoś z naszych startuje w tym rajdzie ??? ![]()
Ja startuję i Dawid również. Może Hitler z Jacunią jak ktoś ich powiadomi ![]()
chlopaki licze ze zrobicie troche zdjec dla nie obecnych na tym rajdzie
i powodzenia zycze
![]()
My zawsze zajmujemy czołowe miejsca, ale na tyłach stawki
Ale i tak warto dla rzeszy kibiców i tych panienek w krótkich spódniczkach ![]()
to u was czy zima czy lato to panienki w krotkich spodniczkach chodza
![]()